?> “Чорнобильці” порозумілися з керівництвом ПФУ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
03.06.2010, рубрика "Дайджест"

Чорнобильці” порозумілися з керівництвом ПФУ

   Під час одноденної робочої поїздки на Івано-Франківщину заступник голови правління Пенсійного фонду України Валентина Никитенко разом з начальником головного управління ПФУ в області Петром Данилюком взяла участь у засіданні круглого столу, який організували в облдержадміністрації  заступник голови ОДА Роман Іваницький та голова організації “Спілка Чорнобиль” Нестор Мартинець.

     Валентина Степанівна дала вичерпні відповіді й роз’яснення щодо пенсійного забезпечення інвалідів-“чорнобильців”, аргументовано довела законність і правильність виконання рішень судів  територіальними управліннями ПФ. Вона також повідомила, що питання поліпшення пенсійного забезпечення громадян цієї категорії нині розглядають у вищих державних органах влади.

   Від імені інвалідів-“чорнобильців” Нестор Мартинець подякував гості, погодився з роз’ясненнями, заявив про те що очолювана ним спілка знімає вимоги, з якими вона зверталася до облдержадміністрації та органів ПФУ в області, а на прощання галантно поцілував Валентині Степанівні руку.

Володимир КРИВОРУЧКО,

«Галичина» №77(4043) 1 червня 2010 р.

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 3 июня 2010 г. в 21:07
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта