?> 14 жовтня 2011. Хроніка дня | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

14 жовтня 2011. Хроніка дня. Фото (Оновлено)

День був напружений.

По-перше, треба було знати, як проходить в Винниці круглий стіл «Проблемні питання застосування законодавства, пов’язаного із соціальними виплатами пільговим категоріям громадян в Україні» за участю Генерального прокурора України, голів та суддів Верховного Суду, Вищого адміністративного суду України та Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Вже зранку в Винниці були наші (газети «Пост Чорнобиль») спеціальні кореспонденти. Там же зранку напроти Адміністративного суду виставився з плакатами десант із Харкова, пізніше підішли місцеві чорнобильці.

Треба додати, що, за словами місцевих чорнобильців, Винницький обласний «СЧУ» заборонив своїм чорнобильцям пікетувати цей захід. Більше того, голова Харківської обласної організації «СЧУ» Вінник А.І. телефонував своєму колезі про намір допоїти йому і надіслати свій десант із Харкова, що він і зробив: із Харкова приїхав автобус з харків’янами. Місцеві чорнобильці згодом зібралися, але не за допомогою Винницьких обласного і місцевого «СЧУ» - навпаки. Але коли наші спеціальні кореспонденти зайшли до залу засідань, вони побачили таблички для запрошених саме із прізвищами голів Винницького обласного та місцевого «СЧУ». Добре служать владі!

У прес-релізі ВАСУ щодо «круглого столу «Проблемні питання застосування законодавства, пов’язаного із соціальними виплатами пільговим категоріям громадян в Україні» взагалі не запрошувались на цей захід громадські організації чорнобильців. Тому цікаво було бачити здивовані обличчя заступника голови Пенсіонного фонду України Никитенко В.С. та директора «чорнобильського» Департаменту Мінсоцполітики Кравченко О.С., коли вони побачили дуже знайомі обличчя до того ж майже половина робочої групи при Віце-прем’єр-міністрі Тігіпко С.Л.

Як би там не було вплив чорнобильських організацій був і це добре. Треба підкреслити добре ставлення місцевої міліції до чорнобильців, хоча це пікетування чорнобильців для них самих було в диковину. І що там робить обласний «СЧУ»?..

Максим Червак надіслав фото із Вінниці.

По-друге, дуже важливим був захід в будинку письменників на Банковій, 2.

Форум громадських організацій був ініційований громадською організацією «Ніхто крім нас».

Захід почався о 11-ої годині.

Через півгодини він закінчився:Були оголошені звернення до Президента України та особисті звернення до кожного депутата Верховної Ради України та без обговорення проголосовані. Все.

Дійство пройшло по-військовому, як на плацу. Організатори мотивували свої дії, як протидії провокаторам в залі. Може це і справді так було, але є факт, що організатори не були готові прийняти усіх бажаючих бути присутніми на цьому форумі.

Самі звернення при голосуванні були прийняти майже одностайно. І недивно, сам текст цих звернень відображає настрій багатьох людей, яки були в залі і поза залом. Треба підкреслити, що організатори вибачались за малий зал, говорили про те, що великі зали не можна було орендувати, пояснювали це протидіями влади. Всі це розуміють, достатньо згадати «наїзд» податкової міліції на офіс громадської організації «Ніхто крім нас» та квартиру керівника цієї організації Анатолія Ковальова. Тому багато людей було в коридорах будинку письменника та на вулиці Банковій.

Звернення громадської організації «Ніхто крім нас» до Президента України В.Януковича

Вікторе Федоровичу,

Інформуємо Вас про те, що Всеукраїнський Форум громадянського суспільства, який відбувся в Києві 14 жовтня, керуючись ст. 5 Конституції України, прийняв рішення про негайний розпуск Верховної Ради України VІ-го скликання та невідкладне проведення виборів народних депутатів України.

Вимоги Форуму підтримали представники сотень громадських організацій та понад тридцять тисяч ініціативних груп з усіх регіонів України.

Про своє рішення учасники Форуму повідомили персонально кожного народного депутата і надали їм можливість до 3 листопада 2011 року самостійно прийняти рішення про розпуск парламенту та призначення у зв'язку з цим дати проведення виборів. У іншому випадку ми будемо змушені вдатися до загальнонаціональної акції громадянської непокори.

Право на відкликання влади є невід'ємним атрибутом будь-якої демократичної республіки. Для цього громадянам не потрібні жодні підстави, достатньо їхньої волі. Саме тому ми не будемо перелічувати в цьому зверненні ті сотні причин, через які Верховна Рада України втратила суспільне визнання, а відтак і мандат народної довіри.

Єдина мета нашого звернення - отримати від Вас, як гаранта Конституції, відповідь, чи гарантуєте Ви право народу України, як єдиному носію державної влади, на відкликання своїх представників.

Від імені та за дорученням Всеукраїнського Форуму:

Звернення громадської організації «Ніхто крім нас» до кожного Народного депутата України

Своєю безвідповідальною антинародною та антидержавною діяльністю ви остаточно вичерпали ліміт нашого терпіння. Ви дискредитували себе щоденним звуженням та скасуванням соціальних, економічних та громадянських прав та свобод, погіршенням нашого життя, знищенням майбутнього наших дітей, постійними спробами перетворити наш народ на рабів та жебраків. Цинічним нехтуванням Конституцією, голосуванням чужими картками, самовільним продовженням своїх повноважень - ви поставили себе поза Законом. Ви втратили юридичну легітимність та суспільне визнання. Ви маєте піти самі. Інакше ми Вам допоможемо це зробити.

Всеукраїнський Форум громадянського суспільства, який відбувся в Києві 14 жовтня, керуючись ст. 5 Конституції України, прийняв рішення про негайний розпуск Верховної Ради України VІ-го скликання та невідкладне проведення виборів народних депутатів України.

Вимоги Форуму підтримали представники сотень громадських організацій та понад тридцять тисяч ініціативних груп з усіх регіонів України.

Про своє рішення учасники Форуму повідомляють персонально кожного з вас і надають вам можливість до 3 листопада 2011 року самостійно прийняти рішення про розпуск парламенту та призначення у зв'язку з цим дати проведення виборів. У іншому випадку ми будемо змушені вдатися до загальнонаціональної акції громадянської непокори.

Після закінчення Форуму, створився стихійний мітинг на вулиці Банковій. І знову Анатолію Ковальову треба було пояснювати міліції, що він до цього стихійного заходу немає ніякого відношення. Там було багато представників дітей війни із Київщини. Докладаю фото і копію їх Звернення до керівництва держави.

Вже 15 годині в тому ж будинку письменника відбулося спільне робоче засідання громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України.

Цей захід був вже більш демократичним, обговорювали багато питань. Багато часу було надане обговорюванню звернень громадської організації «Ніхто крім нас» до Президента України та Народних депутатів України.

Головними темами було обговорення наслідків розпуску парламенту і прогнозування підсумків переобрання Верховної Ради. Було багато пропозицій, але всі підкреслили відсутність в Україні розвинутого громадянського суспільства, відсутність в країні під всіма ланками влади органів самоврядування, тому, як наслідок, пасивність громадян України в питання захисту своїх прав. Згадали про те, що в Києві упразднили районні органи самоуправління.

Майже всі визначалися в тому, що необхідно в країні створювати територіальні громади.

Також багато говорилося про недопущення в Україні розпродажу земель сільськогосподарського призначення.

В плані роботи Асамблеї в рамках ГР «ВП» визначили основний напрямок: створення громадських рад.

З багатьох промов я би підкреслив дві промови Юрія Збітнєва та сам кінець Анатолія Ковальова. Вони мають протилежні точку зору на пропозиції НКН про відставку ВРУ.

Юрій Збітнєв говорить, що єдиний конституційний шлях це відставка всіх, створення конституційної, назвемо, асамблеї, а також створення тимчасового уряду. Саме при цих умовах можлива зміна Конституції України, зміна виборчого законодавства і вже потім вибори у всі Ради від сільських до Верховної Ради. Відверто кажучи, давно знаю Юрія Збітнєва і він говорить розумні речи.

У промові Анатолія Ковальова головна теза: звалити Верховну Ради і народ повірить у свої сили і тоді зможе підняти голову. Щось у цьому є, але знаючи цинізм нинішньої влади, такий шлях слабкий, якщо не помилковий.

Знову згадаю Юрія Збітнєва, коли він у своєї промови відзначив, сьогоднішня влада щодо виборів орієнтується на два варіанти: або вибори сьогодні, поки народ ще не прокинувся і «задавлена» опозиція, або ніколи, якщо назвати 2015 рік датою наступних виборів. Кому цікаво зайдіть на його персональний сайт: http://www.zbitnev.org/index.php

На сайті Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України вже з"явилась Резолюція Спільних зборів громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України в місті Київ 14 жовтня 2011 р. В підсумку була підтримана пропозиція громадської організації "Нікто крім нас":

Резолюція Спільних зборів громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України

м. Київ, 14 жовтня 2011 р.

Український народ реалізував своє прагнення мати свою власну державу, бути господарем на своїй землі. 16 липня 1990 року Верховною Радою УРСР було прийнято Декларацію про державний суверенітет України, а 1 грудня 1991 року шляхом прямого волевиявлення на референдумі було створено самостійну українську державу – Україну.

Однак керівництвом створеної прямим народним волевиявленням держави не було ініційовано та реалізовано дії засвідчення акту «проголошення незалежності України», державної реєстрації акту «проголошення незалежності України», припинення на державній території УРСР повноважень народних депутатів УРСР; припинення повноважень Верховної Ради УРСР; створення на державній території УРСР юридичної особи публічного права УРСР з назвою Верховна Рада України.

Тому сьогодні ми живемо фактично у трьох державах одночасно: УРСР у відсутність письмових доказів Верховної Ради УРСР про її припинення з 24.08.1991 р. та по цей час; Самостійній українській державіУкраїна, створеній шляхом прямого волевиявлення українського народу голосуванням на референдумі, що не має доказів своєї правонаступності щодо УРСР; Унітарній Республіці Україна ( за Конституцією 1996 року, прийнятою делегованими представниками українського народу згідно з правом безпосереднього волевиявлення українського народу).

Відсутність письмових доказів перетворення первинних субєктів місцевого самоврядування УРСР у первинні субєкти місцевого самоврядування держави України не дозволяє сьогодні народним депутатам України, тим більше від політичних партій, та діючому Президенту України, створити власні правоздатні державні органи виконавчої, законодавчої та судової влади самостійної української держави – Україна.

З цих підстав засновники таємної організації з назвою - Верховна Рада України, 24.08.1991 р. скликання, розуміючи що не в силах перемогти на державній території УРСР її корінний народ та його національну державність, вирішили навпаки його непомітно очолити, шляхом незаконного створення власних державних органів законодавчої, виконавчої та судової влади.

Наступним фактом є не легітимність з 24.08.1991 р. всіх існуючих на державній території УРСР юридичних осіб публічного права з назвами - територіальні виборчі комісії сіл, селищ, міст в районах та районів у містах з районним поділенням як УРСР, так і Унітарної Республіки України.

Сьогодні ми розуміємо, що основна проблема, з якою стикаються усі суспільні групи в Україні, це узурпація влади в Україні, недотримання конституційних прав та свобод, законодавства України не створеними органами державної влади і фактичне усунення народу України від гарантованого йому Конституцією Унітарної Республіки Україна управління державою.

Ми звертаємося з вимогою до Президента реалізувати на базі Конституції Унітарної Республіки Україна свій обов’язок щодо розгону зібрання осіб, що називає себе Верховною Радою України, та негайного проведення виборів народних депутатів до Верховної Ради України.

Ми розуміємо, що на території України сьогодні фактично існує три різні держави. Для того щоб знайти вихід з цього хаосу, вимагаємо від президента оголосити перехідний період, у який:

1. Призначити дату позачергових виборів у Верховну Раду України не пізніше березня наступного року. Вибори мають пройти на мажоритарній основі, процедура відкликання депутатів усіх рівнів має бути нескладною, зрозумілою для виборця та не залежати від рішень депутатів. Мають бути відмінені усі без виключення пільги та недоторканність депутатів. Строк каденції депутата має складати не більше двох скликань.

2. Негайно внести зміни у закон про місцеві та загальноукраїнські референдуми, спростивши процедуру їх організації та проведення, повернувши громадянам право рішення про проведення референдумів.

3.Змінити податкове законодавство на користь стимулювання національного товарного виробництва, розвитку малого та середнього бізнесу, припинити практику застосування офшорів великим бізнесом.

4. Відмінити псевдо – реформу у сфері пенсійного законодавства та навести порядок з неконституційними та неконтрольованими пенсійними фондами в Україні.

5. Повернути землю територіальним громадам України, як цього вимагає діюча Конституція України.

6. Розпочати переговори про створення в Україні уряду національної довіри та відправити у відставку уряд Азарова.

Це першочергові кроки, які необхідно здійснити для того, щоб країна почала розвиватися.

Спроба затягнути з конкретними діями в напрямку реалізації наших вимог буде говорити про небажання Президента йти назустріч волі народу.

У випадку ігнорування наших вимог ми оголошуємо про підготовку загальнонаціонального страйку, для чого закликаємо підтримати нас усі профспілкові організації України, та про скликання загальнонародних Конституційних Зборів - Віче.

http://pidpr.com/load/rezoljucija_spilnikh_zboriv_gromadskogo_rukhu_vilnij_prostir_ta_asambleji_m_kijiv_14_zhovtnja_2011_r/1-1-0-2007


Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 15 октября 2011 г. в 20:00
и размещена в разделе Наше право, Слово редактора.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "14 жовтня 2011. Хроніка дня" Один комментарий

  1. Игорь сказал(а):

    Нет с шурави я больше согласен,не языком молоть надо ,а дело делать….Уберем раду убежит и янык с азаровым,потому,что это одна шайка…….вот только может вертолетов на всех не хватит,так руки депутатские в наручниках и с лопатой везде использовать можно,работы для них и их родсивенников хватит и на долго—сильно много они разрухи в страну принесли.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта