?> 17 річниця виводу військ з Афганістану | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
18.02.2006, рубрика "Соціальне партнерство"

17 річниця виводу військ з Афганістану

15 лютого щороку в Україні відбуваються заходи, приурочених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ з Афганістану.
Цього року це була вже 17-та річниця тієї історичної події.

З ранку зібралися воїни-„афганці” з квітами до меморіалу загиблих в Афганістані, який знаходиться на Печерську. Почесний караул, духовий оркестр – все було урочисто. В цих заходах крім воїнів-„афганців” приймало участь керівництво держави та міста Києва. В церкві Воскресіння Христова, що знаходиться напроти меморіалу відбулася панахида по загиблим воїнам.

15 лютого

Головним цього дня були безперечно зустрічі бойових друзів-побратимів, обійми із сльозами на очах, спогади про минули бойові часи...

В Українському домі була відкрита виставка фотохроніки, де також була проведена прес-конференція з презентацією книги „Історіографія війни в Афганістані”. А у Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України завершилися урочисті заходи святковим концертом.

Надруковано «ПЧ» № 3 (27) лютий 2006

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 18 февраля 2006 г. в 13:09
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта