?> 25 РОКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

25 РОКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Презентація книги спогадів ліквідаторів «ЖИВІ, ПОКИ НАС ПАМ’ЯТАЮТЬ»

Національний музей «Чорнобиль», 18 квітня 2011р. о 11.00

В прес-конференції візьмуть участь:

  • генеральний директора ДСП ЧАЕС Ігор Грамоткін
  • перший директор об’єкту «Укриття» Володимир Щербина
  • директор об’єкту «Укриття» у 1995-2002 рр. Валентин Купний
  • доктор фізико-математичних наук, профессор, генеральний директор МНТЦ «Укриття»  у 1993-1996 рр., заместитель генерального директора по науке и новым технологиям «Украинской государственной корпорации «Радон» Володимир Токаревський

Автор Олександр Купний - ліквідатор 3-й категорії, працював на Чорнобильській АЕС  з травня 1988 по червень 2009 року, з них 10 років –  на об’єкті «Укриття», неодноразово з фотокамерою ходив у середину зруйнованого 4-го енергоблоку, що вже 25 років носить назву об’єкт «Укриття».   Автору небайдужа доля цього небезпечного об’єкту, який майже 20 років за допомогою світової спільноти, ми намагаємось перетворити у безпечну екологічну систему.   Як зробити його не тільки безпечним для людей, а й захистити від наших помилок?  Коли буде побудовано Новий безпечний конфаймент?  Скільки буде коштувати його експлуатація?  Які системи контролю та безпеки будуть в ньому працювати? Як будемо вилучати ядерне паливо?  Де будемо його зберігати? Ні на одне питання сьогодні не має чіткої та однозначної відповіді…

Розмовляючи з ліквідаторами багатьох професій – фізиками-ядерниками, хіміками, інженерами-механіками, тощо – автор записав їх спогади та роздуми, які і пропонує вашій увазі. Багато хто з співрозмовників виявився настільки відвертим, що не все з почутого автор вважав за можливе включити до книги. Але ті розповіді, що увійшли вражають своєю правдивістю.

Закінчується книга блоком авторських фотографій, які показують сучасний стан об’єкту «Укриття». Фото публікуються уперше.

Книгу видано двома мовами російською та англійською, у редакції автора.

За додатковою інформацією та з метою акредитації на подію просимо звертатися:

425-43-29, 050-917-39-76  Анна Віталіївна Королевська

museum@chornobylmuseum.kiev.ua

Місце проведення:  Національний музей «Чорнобиль»

м.  Київ, пров. Хорива, 1,

18 квітня 2011 р.  о  11.00

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 14 апреля 2011 г. в 9:03
и размещена в разделе Національний музей "Чорнобиль".
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта