?> 25 років Чорнобильської катастрофи | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.05.2010, рубрика "Новини"

«25 років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього» - відбулося перше засідання організаційного та програмного комітетів Міжнародної науково-практичної конференції

28.05.2010

Прес-служба МНС

 

Сьогодні, 27-го травня, в МНС за участю Міністра Нестора Шуфрича пройшло перше засідання організаційного та програмного комітетів Міжнародної науково-практичної конференції «25 років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього». Серед організаторів Міжнародної науково-практичної конференції представники України, Білорусі, Росії, ЄС, ООН, МАГАТЕ, ВООЗ тощо.

 

Міністр МНС звернувся з вступним словом до учасників першого організаційного та програмного комітету конференції, зазначивши: «Конференція організовується керівництвом України – Президентом країни, Урядом, який представлений Міністерством МНС. Безумовно, ми будемо діяти спільно з Урядами Росії та Білорусі, міжнародними організаціями. Головною метою проведення конференції є використання уроків Чорнобиля. Чорнобильська трагедія – це біль, який об’єднує колишні республіки Радянського союзу».

 

Ми всі не можемо не розуміти, що через рік підійдемо до 25-ї річниці з моменту аварії, яка сталася 26 квітня на ЧАЕС. Сьогодні, як ніколи, вже відчутні наслідки катастрофи – це і кліматичні зміни, і це нові виклики.

Чорнобильська катастрофа призвела до значних змін не тільки в Росії, Білорусі та Україні – вона вплинула на процеси, які ми сьогодні спостерігаємо серед всієї Світової спільноти. З великим порозумінням поставилися наші партнери з багатьох країн світу до надання допомоги з ліквідації наслідків трагедії.

 

Ми багато зробили для того, щоб Чорнобильський майданчик, одна з найпотужніших енергосистем, яка, на жаль, припинила свою роботу, перетворилася на безпечну територію, що, безумовно, повинно стати предметом досліджень науковців усього світу. Ми маємо разом зробити атом мирним!».

У ході Міжнародної науково-практичної конференції також будуть розглянуті такі питання: забезпечення радіаційної безпеки та охорони здоров’я населення, вивчення поточної радіаційної обстановки та її прогноз, моделювання та розрахунок доз опромінення населення, проблеми об’єкту «Укриття», основні аспекти зняття ЧАЕС з експлуатації, стратегії поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, вивчення радіологічних наслідків Чорнобильської катастрофи, питання соціального та економічного розвитку територій, що зазнали впливу Чорнобильської катастрофи.

http://www.mns.gov.ua/news/15671.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 28 мая 2010 г. в 21:49
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта