?> 3 грудня – День інвалідів | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
17.11.2005, рубрика "Соціальне партнерство"

Ті, хто рятує чорнобильців

Наближається 3 грудня – День інвалідів.

Дата сумна і вона надихає на сумні думки і спогади. Ми, інваліди Чорнобиля, загнані у глухий кут. Бюджет 2004 р. виділив на рік 14 грн. на людину на ліки, бюджет 2005 року – 1,30 грн. на одного інваліда на місяць, а новостворюваний бюджет на 2006 рік, взагалі  не обіцяє нам нічого доброго. Не виділяються кошти на зубопротезування, обмаль путівок тощо. Не виділяються кошти лікування і у стаціонарах. Державі якось байдуже, що буде далі з чорнобильцями.

Слава Богу, що світ не без добрих людей. Є люди, яким  не байдужі наші страждання і беззахисність.

Перш за все, допомагають служителі церкви: Українська автокефальна православна церква (о. Стефан Яремчик), Христовоздвиженська парафія (о. Андрій Пічник), Володимирський собор (о. Борис Табачек), Покровська парафія (о. Борис Удовенко і о. Федір Верфолян), Фролівський жіночий монастир.

До Дня інваліда надали нам помірну допомогу: дослідно-експериментальний механічний завод шампанських вин, стрічкно-ткацька фабрика, ТОВ „РТМ – Україна”, завод штампів і прес-форм „Інструментальник”, казино „Запоріжжя”.

Через вашу газету дякуємо цим чуйним людям і вклоняємося їм. Хочеться, щоб держава більше дбала про тих, хто ціною свого здоров’я приборкав страшну техногенну катастрофу.

Анатолій ТУРЧЕНКО,
голова Фонду допомоги інвалідам
Чорнобиля Подільського району,

Людмила ЛЕЙЧЕНКО,
заступник голови Фонду,
голова медичної комісії

Надруковано «ПЧ» № 11 (23) листопад 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 17 ноября 2005 г. в 9:45
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта