?> А що скажуть чорнобильці про цю заяву «СЧУ»? | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
02.04.2013, рубрика "Новини"

А що скажуть чорнобильці про цю заяву «СЧУ»?

Може це першоквітневий жарт на День Дурня (або День Гумору)?

Офіційний сайт ВГОІ «Союз Чорнобиль України», 01.04.2013р.

ІНФОРМАЦІЯ Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» про робочу зустріч з Міністром соціальної політики України Королевською Н.Ю. та представників чорнобильських громадських організацій України 22 березня 2013 року

В робочій зустрічі прийняв участь Президент Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Андреєв Ю.Б. і біля 20 представників інших альтернативних ВГОІ «Союз Чорнобиль України» громадських організацій, які з самого початку зустрічі не скривали своїх ворожих ставлень один до одного, тому Андреєв Ю.Б. відмовився від вступного слова. В своїх виступах Неділько, Проскурін, Прокопенко, Ольховик і ще якісь діячі р’яно доказували, що необхідно допомагати дітям, які народилися від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, вдовам і сиротам, і для всіх учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які стали інвалідами повинні виконуватися Положення 54 ст. Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (тобто 6, 8, і 10 мінімальних пенсій за віком для 3, 2 і 1 груп інвалідності). Але їх перебили представники громадських організацій евакуйованих і переселенців, які доказували, що вони постраждали більше, і тому їм також потрібно виплачувати 6, 8, 10 мінімальних пенсій за віком.

Півтора години, так звані дискусії, які протікали у взаємних образах, закінчилися нічим. І тут у Прокопенка і Проскуріна виникла істерика, вони заявили, що нікуди не підуть, поки точно не буде встановлено день, коли будуть виконані рішення судів у відношенні мінімальних розмірів пенсій, але тільки для ліквідаторів.

Виявляється, ця публіка, включаючи черкаського попа, вже давно договорилася з керівництвом Мінсоцполітики про те, що у відношенні учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які вже отримували 6, 8, 10 мінімальних пенсій за віком за рішеннями судів, необхідно продовжити такі виплати, а решта чорнобильців зачекають. Це однозначно викриває так звану верхівку чорнобильської опозиції в шкурництві, ця дрянь думає тільки про себе і ніколи не буде допомагати решті чорнобильцям України.

Андреєв Ю.Б. покинув цей шабаш, але перед цим заявив: «ВОГІ «Союз Чорнобиль України» приймає всіх заходів, щоб у всіх чорнобильців були гарантії отримувати 6, 8 і 10 мінімальних пенсій за віком, а на це потрібно 52 млрд. грн. (на 2013 рік бюджет України виділяє 11 млрд. грн. на всі види чорнобильських програм, включаючи ЧАЕС) і ніяких проміжних етапів для наповнення кишень шкурників за рахунок решти чорнобильців не буде».

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 2 апреля 2013 г. в 9:14
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "А що скажуть чорнобильці про цю заяву «СЧУ»?" Один комментарий

  1. ліквід86 сказал(а):

    Які ще інші “чорнобильці” можуть бути крім ліквідаторів та евакуйованих з зони відчуження у 1986 році? Житомиряни, поліщуки чи Білоцерківці? В них cвої пільги по зонах,право на 5 років виходу на пенсію раніше іншого населення, до чого тут 6,8,10? Воістину – халява, це великий стимул. Не дадуть гідно ліквідаторам віку дожити – погребуть під собою. Повна маячня та недмірна наглість – інваліду з забрудненої території рівнятись і претендувати на те ж, що і інвалід -ліквідатор, який споруджував “саркофаг”.”Спасибочки” Яворівському, що при розробці цього Закону керувався рекомендаціями поета-класика: – Смешались в кучу кони, люди и сотни, тысячи орудий слились в протяжный вой…” Вже понад 20 років не можемо розгребти цю помойку.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта