?> Про Спілку "Чорнобиль-86" | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
06.07.2009

Всеукраїнська Спілка ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86" зареєстрована Міністерством юстиції України наказом від 24 лютого 2010 року №369/5

Голова Спілки "Чорнобиль-86" - Колядін Анатолій Федорович

Всеукраїнська Спілка ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86" є засновником   всеукраїнського часопису  для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян "Пост Чорнобиль". Передплатний індекс 09669.

Головний редактор газети "Пост Чорнобиль" - Колядін Анатолій Федорович.

Поштова адреса:
02121,
Київ-121,
а/с №105;

моб. +380 50 381 37 95

E-mail:
likvidator

 

Форма зворотнього зв'язку на сторінці  "Контакти"

СТАТУТ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ЛІКВІДАТОРІВ-ІНВАЛІДІВ «ЧОРНОБИЛЬ-86»

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

“Всеукраїнська спілка ліквідаторів-інвалідів „Чорнобиль-86” (надалі Спілка) є всеукраїнською громадською організацією, створеною шляхом зміни назви та статусу Громадської організації «Спілка ліквідаторів-інвалідів Чорнобиля-86», зареєстрованої управлінням юстиції в м. Києві 17.07.2003 року, свідоцтво № 0131—2003 Г.О., є неприбутковим незалежним об’єднанням громадян, яке об’єднує інвалідів на основі єдності їх інтересів для спільної реалізації своїх прав і свобод, згідно діючого законодавства України, а також мети та завдань, передбачених цим Статутом.
Свою роботу Спілка будує на принципах добровільності, рівноправності членів Спілка, благодійності, сприянні розвитку творчої ініціативи та активності своїх членів у тісній співпраці та взаємодії із зацікавленими державними, громадськими, благодійними установами і організаціями як в Україні, так і за її межами.
Спілка має всеукраїнський статус і поширює свою діяльність на всю територію України.
Спілка може підтримувати зв’язки з закордонними та міжнародними організаціями, органами, фондами, спілками, підприємствами тощо.
Повна назва: Всеукраїнська спілка ліквідаторів-інвалідів „Чорнобиль-86”;
Скорочене: Всеукраїнська спілка „Чорнобиль-86"

 

Полный анализ сайта