?> Афганці почали наступ в регіонах | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.09.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Афганці почали наступ в регіонах

ТСН.ua, 28.09.2011

У Полтаві і Донецьку відбулися масові мітинги пільговиків, більшість з яких становили воїни-афганці.

УНІАН - Ілюстрація

Більше двох тисяч афганців провели мітинги у Полтаві та Донецьку. Їх підтримали інші пільговики - чорнобильці та діти війни.

Біля будівлі Полтавської обласної адміністрації зібралося до 2 тис. людей. Мітингувальники виступають проти скасування пільг. Акція приурочена до сесії Полтавської облради.

Присутні чекають на допуск своїх представників до сесійної зали, аби ті могли зачитати депутатам свої вимоги.

До акції пільговиків спробували приєднатись комуністи та соціалісти, проте мітингувальники, звинувативши активістів СПУ та КПУ у спробі розпіаритись за рахунок пільговиків, відійшли від прихильників партій. Таким чином, утворилося 2 мітинги.

Водночас безстрокова акція протесту розпочалася в Донецьку. Чорнобильці встановити намети навпроти будівлі обласного управління Пенсійного фонду і почали безстрокове пікетування.

Наразі встановлено 6 наметів, біля них знаходяться близько 200 осіб.

За інформацією організаторів акції протесту, намети стоятимуть доки не будуть виконані вимоги щодо соціального захисту інвалідів-чорнобильців.

Планується, що чергувати в наметах будуть цілодобово до 30 осіб. З 10:00 до 14:00 мітингувальники планують проводити так звані збори, в яких мають намір брати участь до 500 людей.

Раніше афганці заявили про початок всенародного страйку 14 жовтня.

Нагадаємо, 27 вересня афганці, чорнобильці та діти війни погрожували перекрити дорогу патріарху Кирилу до Чернівців. Також пільговики пригрозили Верховній раді новими акціями протесту.

20 вересня учасники мітингу під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко вийшов до мітингувальників під Верховною радою і заявив, що без їх представників ніякого рішення щодо зміни пільг не буде.

http://tsn.ua/ukrayina/afganci-pochali-nastup-v-regionah.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 28 сентября 2011 г. в 14:44
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта