?> Афганці уже погрожують патріарху Кирилу через пільги | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
27.09.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Афганці уже погрожують патріарху Кирилу через пільги

Відголос.сом, 27.09.2011

Патріарх Кирило може не доїхати до Чернівців. Афганці, чорнобильці та діти війни погрожують перекрити шлях главі РПЦ.

Про це Чернівецьким ЗМІ повідомив заступник голови Чернівецької міської організації "Спілка Чорнобиль" Манолій Желєзний.

"У п'ятницю, 23 вересня, після прес-конференції воїнів-афганців до нас зателефонували та повідомили, що з нами хоче говорити заступник голови Чернівецької ОДА Георгій Галиць. Зустріч не відбулася. Проте сьогодні, 26 вересня, нам призначили зустріч з головою ОДА Михайлом Папієвим», - повідомив Желєзний.

За його словами, бажання обласної влади зустрітися із афганцями та чорнобильцями викликане тим, що на 27 вересня анонсувалася акція протесту під стінами ОДА.

"На зустрічі з губернатором будемо вимагати дотримання наших вимог – дослухатися до протестувальників та закріпити соціальні пільги незахищеним верствам у законі. У разі невиконання наших вимог залишаємо за собою право провести акцію протесту у день візиту патріарха Кирила на Буковину. 2 жовтня перекриємо рух вулицею Руською", - наголосив заступник "Спілки Чорнобиль".

Як стало відомо раніше, патріарх Московський і всія Русі Кирило 2 жовтня відвідає Чернівецьку область.

Нагадаємо, афганці і чорнобильці пригрозили Верховній раді новими акціями протесту.

20 вересня учасники мітингу під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко вийшов до мітингувальників під Верховною радою і заявив, що без їх представників ніякого рішення щодо зміни пільг не буде.

http://vidgolos.com/114312-afganci-uzhe-pogrozhuyut-patriarxu-kirilu-cherez.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 27 сентября 2011 г. в 6:43
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта