?> Афганцы во главе с Ляшко взяли штурмом донецкий Пенсионный фонд | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
15.11.2011, рубрика "Дайджест"

Афганцы во главе с Ляшко взяли штурмом донецкий Пенсионный фонд

«Левый Берег», 14.11.2011 13:15

Фото: Макс Левин

Лидер Радикальной партии Олег Ляшко возглавил Всенародное движение чернобыльцев и афганцев.

Об этом LB.ua сообщил сам народный депутат.

Сегодня в Донецке под руководством Ляшко чернобыльцы и афганцы захватили местное Управление Пенсионного фонда.

По словам нардепа, в какой-то момент митингующим удалось взять штурмом здание. По требованию протестующих, сотрудники открыли актовый зал, где в настоящий момент и расположились пикетчики. Они заявляют: здание не покинут пока правительство Азарова не выплатит им все положенные пенсии.

Напомним, 8 ноября около тысячи афганцев и чернобыльцев пикетировали здание прокуратуры Донецкой области.

http://lb.ua/news/2011/11/14/123840_Afgantsi_vo_glave_s_Lyashko_vzyali_sh.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 15 ноября 2011 г. в 9:02
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Афганцы во главе с Ляшко взяли штурмом донецкий Пенсионный фонд" 3 комментария

 1. Вячеслав Мазуренко сказал(а):

  А почему бы афганцам,чернобыльцам,предпринимателям и всем обманутым,обездоленным не взять “штурмом” всю Украину?

 2. СЕРЖ сказал(а):

  АЗАРОВ-ТІГІПКО БРЕХУНИ, ВОНИ ПЕРШИМИ ПОРУШИЛИ МЕМОРАНДУМ НЕ ВИПЛАТИВШИ ПЕНСІЇ У ЛИСТОПАДІ.ПРИЇЗД ДО ДОНЕЦЬКА АЗАРОВА НЕ ВИРІШИТЬ ПРОБЛЕМИ.РІШЕННЯ СУДУ МАЄ ВИКОНУВАТИСЬ.ТРЕБА ДЕПУТАТІВ У ВЕРХОВНУ РАДУ ЗАПУСТИТИ І НЕ ВИПУСКАТИ ЗА ПАРКАН.ОСОБИСТО ГОТОВИЙ ЇХАТИ НА КИЇВ.

 3. иуки сказал(а):

  Всім – не вірьте, що для вас не має грошей на пенсії, хай менше крадуть! Ви повинні зрозуміти, що за рік часу Україна скотилася з правової держави до повної диктатури одного “гаранта”! В країні не діють Конституція, Закони, постанови суду, а головне дії виконавчої влади підпорядковано не законам країни, а вказівкам одної людини, яка узурпувала владу і на цій оснеові виносить, нові Закони, які повністю суперечать уже прийнятим діючим Законам, а головне Конституці!!! Але це не тривожить ні “гаранта” ні всіх гілок влади, якщо ці гілки іще можна назвати владою?! Попробуйте звернутися по питанню правопорядку чи скоєння злочину до любої гілки влади… В кращому випадку отримаєте формальну відписку з посиланням на виконання нового закону-клону, який підімяв під себе всі інші Закони та Конституцію! А прокуратурі якби, хто очі замилив не говоримо вже про юстицію, якої вже практично немає бо вона виконує закази “гаранта” по штампуванні нових законів-клонів по яких він буде вести своє правління!! Просніться і звірте, що діється реально, а що написано в Конституції та Законах до приходу “гаранта”! Така діяльність схожа на діагноз…! Прийшов час коли розмовляти з владою мовою закону неможливо – тепер влада “закон”! Але головну помилку “гарант” традиційно вже зробив – рано чи піздно, але за свій “базар” перед народом відповість, або швидше втіче за бугор з нашими пенсіями, яких для нас немає!!
  http://alder.pp.ua/

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта