?> Азаров: чорнобильці отримують не велику, але справедливу пенсію | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
25.04.2012, рубрика "Новини"

Азаров: чорнобильці отримують не велику, але справедливу пенсію

Gazeta.ua, 25.04.2012 10:46

Микола Азаров наказав Богатирьовій розібратися із наявністю ліків. Фото: ukr.obozrevatel.com

Цього року фінансування чорнобильських програм збільшено на 2,2 млрд гривень.

Про це сказав прем'єр Микола Азаров,відкриваючи засідання уряду.

"Ми не робимо вигляд, що проблеми через постраждалих на Чорнобильській АЕС немає, не роздаємо порожніх обіцянок. Ми приймаємо рішення максимально можливі на нинішньому етапі. Уряд підвищив пенсії справжнім чорнобильцям, виділив кошти на лікування постраждалим від аварії. Ефект від збільшення фінансування чим далі, тим буде відчутнішим", - наголосив голова уряду.

За його словами, чорнобильці відчувають в уряді партнера, вітають відновлення соціальної справедливості:

"Люди сьогодні отримують пенсію, яку насправді заробили. Ми розуміємо, що вона не така значна, як хотілось би, але справедлива".

Азаров пообіцяв виправити ситуацію, коли у лікарнях не вистачає ліків. Він доручив міністру охорони здоров'я перевірити Київський центр радіаційної медицини.

"Раїсо Василівно, - звернувся він до Богатирьової. - Організуйте ретельну перевірку і зробіть принципові висновки. Там, де йдеться про людей, які віддали своє здоров'я під час ліквідації аварії, там держава повинна максимально використати всі можливості і компенсувати людям витрати на лікування".

http://gazeta.ua/articles/politics/_azarov-chornobilci-otrimuyut-ne-veliku-ale-spravedlivu-pensiyu/433078

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 25 апреля 2012 г. в 15:55
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Азаров: чорнобильці отримують не велику, але справедливу пенсію" 5 комментариев

 1. Ецус сказал(а):

  Кто такие справжни чернобыльцы,и как быть остальным чернобыльцам которые чесно выполнили свой долг???И как я мог заработать пенсию в чернобыле если я работал на сдельно примиальной оплате труда,и почему во всей пресе написано что инвалид 2 групы получает больше 5тыс гривен,а у меня2090гривен???И я думаю что Азаров все прекрасно знает,но сколько можно всех дурить???

 2. Віктор сказал(а):

  Та щоб він здох вже в цьому році.

 3. Игорь сказал(а):

  ДА ДА сдох и желательно вместе с президентом и всем своим региональным кодлом…

 4. Руслан сказал(а):

  Проти мого Вітчима відкрили кримінальну справу (інкримінують підробку чорнобильських документів) звичайно дЕРЖАВА виграла це судилище. Є ще апеляційний суд, але я в нього вже не вірю. Якщо програєм потрібно буде віддавати дЕРЖАВІ 47 000 грн. (з 2007 р). З 2007 р. Йому, людині, яка не образила в свому житті муху та невкрала в так званої дЕРЖАВИ “уКРАЇНА” ні гроша, нарахували аж цілу 1000 чорнобильської пенсії (Він працював водієм швидкої).25 днів перебував з виїздами в зону (всі документи, з мокрими печатками 86 року залишилися і по сьогоднішній день, крім док-тів є 19 свідків, які також перебували там) але нАШОМУ сПРАВЕДЛИВОМУ сУДУ цих доказів мало.
  Висновок : АЗАРОВ (і ПР кодло)та вИ всі суді, разом з мусорами – П І Д А Р А С И
  НА РЕАКТОР ВАС ВСІХ ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ З МАРЛЕЮ НА МОРДІ НА ОДНУ ДОБУ. ЩОБ ВИ ЗДОХЛИ!!!!!!!!!!

 5. Турбаївський Ігор Васильович сказал(а):

  Турбаївський Ігор Васильович (unregistered) wrote:
  Микола Янович я прочитав дуже багато коментарів в яких вас поносять, проклинають і таке інше. Я цього робить не буду, не подумайте, що із за страху. Ні в коїм разі. Мене не так виховували мої батьки. Я тільки буду дуже сильно просить Господа Бога, щоб він вас і таких як ви благословив по свойому, а Він знає, Як це робиться . Ніколи в житті не міг повірити в те, що сивочола людина може казати неправду, невже не совісно. Ви ж знаєте, що вашим” осучасненням” чорнобильських пенсій ви розплатилися з Андреєвим за його зраду нас тих, хто в квітні-травні 1986 року виконав свій обов*язок, спасаючи не тільки Україну, а весь світ, щоб потім через 26-років отримать ще одну назву як” піна”. Це ми піна для Андреєва, і таких як він, але ми не ховались за спинами других і не тікали з Чорнобиля як він і такі як він. Рано чи пізно, а прийдеться відповісти за все. Господи благослови їх .

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта