?> Азаров обіцяє пенсії в 5-10 тисяч гривень | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.06.2010, рубрика "Новини"

Азаров обіцяє пенсії в 5-10 тисяч гривень

Найближчим часом Кабінет міністрів розпочне упровадження пенсійної реформи в Україні. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров у програмі "Іспит для влади" на Першому національному телеканалі.

"Cистема пенсійного забезпечення, прийнята у нас в країні, напевно, з усіх країн Євросоюзу, і всіх навколишніх нас країн, - найбільш допотопна і така, що не забезпечує нашим громадянам хорошу, забезпечену старість", - наголосив прем'єр.

За його словами, другий етап пенсійної реформи полягатиме у створенні персоніфікованих, "адресованих кожному громадянину рахунків", на які кожен громадянин буде нараховувати гроші, і "він буде господарем цих грошей".

"Ніхто без його згоди не буде витрачати ці гроші. І ці гроші будуть накопичуватися. А держава, як тільки почне багатіти, буде ще вкладати свою частку. Тобто, наприклад, 100 гривень заплатив громадянин щомісяця на свій персоніфікований рахунок, а держава, заохочуючи його, додасть ще, наприклад, 20-30 гривень. Плюс ці гроші ще будуть "працювати", як оборотний капітал - на них будуть нараховуватися відсотки", - сказав Азаров.

Таким чином, за його словами, у кожної людини з'явиться можливість до 55-65 років - залежно від того, коли вона буде виходити на пенсію - отримати крім основної частини пенсії ще ту пенсію, яку вона сама собі накопичила.

"Тому у нас незабаром з'являться пенсіонери, для яких пенсія 5 тисяч буде не фантазією ... Може бути і 10 тисяч. І ми не будемо говорити, що хтось отримує 10 тисяч несправедливо. Їх буде багато, таких пенсіонерів. У цьому і полягатиме другий етап нашої пенсійної реформи. Ми до нього приступимо обов'язково, - наголосив прем'єр.

«Українська правда»

http://www.pravda.com.ua/

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 29 июня 2010 г. в 18:20
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта