?> Азаров зізнався, що не лише обдурив пільговиків, але й ігноруватиме рішення судів на їх користь | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.10.2011, рубрика "Дайджест"

Азаров зізнався, що не лише обдурив пільговиків, але й ігноруватиме рішення судів на їх користь

http://www.expres.ua, 04.10.2011

Якщо в Україні будуть виконані всі рішення судів щодо обов'язковості виплат пільговикам матеріальної допомоги, в країні "буде дефіцит більший ніж у Греції".

Про це заявив прем’єр Микола Азаров, повідомляє ТСН.

"Характерна реакція на законопроект, внесений до парламенту - про те, що будь-які виплати можуть здійснюватися тільки в межах бюджету. У держави немає іншого джерела, окрім бюджету", - зазначив він.

"Але як тоді бути з рішеннями судів? Якщо виконувати всі рішення судів, у нас буде дефіцит більший ніж у Греції. Чи треба комусь пояснювати, що ця доля - незавидна", - заявив Азаров.

Як відомо, Верховна рада прийняла за основу урядовий законопроект, що пропонує скасувати законодавче визначення переліку та обсягу пільг для ряду категорій населення і передати ці повноваження Кабінету міністрів.

Такі дії депутатів спровокували масові протести. Близько 10 тисяч противників цього документа зібралися під стінами парламенту з вимогою не приймати закон.

20 вересня учасники мітингу під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

У ході переговорів протестуючі, депутати і уряд домовилися створити робочу групу, яка розгляне можливість внесення змін до згаданий документ.

30 вересня Азаров від імені Кабінету міністрів підписав меморандуми з представниками всеукраїнських громадських організацій афганців та чорнобильців щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян.

Експрес online

http://www.expres.ua/news/2011/10/04/51309

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 5 октября 2011 г. в 6:20
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Азаров зізнався, що не лише обдурив пільговиків, але й ігноруватиме рішення судів на їх користь" Один комментарий

  1. Горан сказал(а):

    Так давай оголосимо на весь світ, (як раніше, 2011-роком вирішення чорнобильських проблем, – “вирішили канкрєтна” бабла настріляли у всього світу, а Чорнобильця – бальшой і толстий в анус. Мужик сказав-мужик зробив) що ми будуємо антиправову “державу”, шо срать ми хотіли як на “конь стітуцію” так і нався і всіх. Покрайній мірі буде хоч відверто і по “чєснаку”

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта