?> Багаті теж плачуть | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
20.12.2011, рубрика "Дайджест"

Багаті теж плачуть

Кіндрат Булавін

"Провінція" - інформаційно-аналітичне видання, 12 вересня 2011 16:40

На минулому тижні черкаський губернатор вкотре здивував. Як людина, що вболіває за інтереси підлеглих, Сергій Борисович поскаржився: в Черкаській адміністрації не вистачає грошей на оплату відряджень працівникам.

Тулуб розповів про аналіз прогнозних показників формування державного та обласного бюджету на 2012 рік.

- У нас виникає стурбованість, що 94 % витрат від видатків бюджету – це зарплата і енергоносії, тобто обов’язкові платежі, а що робити з ремонтами й рештою напрямків? – запитав губернатор. – Не кажу вже про те, що, як би там не казали, але треба підвищувати зарплату чиновникам. Якщо ви хочете фахівців навколо себе, то треба зацікавити їх, – слушно зазначив він.

Через 3 дні підступний «Демократичний альянс» «підклав свиню» соціально орієнтованому Тулубу, виставивши його дешевим доном Педро з мильного серіалу «Багаті теж плачуть». За підсумками 2010 року Сергій Борисович офіційно став найбагатшим губернатором України, заробивши 1 мільйон 90 тисяч 400 гривень. Члени родини губернатора виявилися навіть більш успішними, ніж він. Сукупний річний дохід членів сім`ї черкаського губернатора становить 1 мільйон 849 тисяч 700 гривень.

Отже, торік у місяць персонально у Тулуба виходило «на гора» 90 866 гривень з копійками. Нагадаємо, що черкаський губернатор є працюючим пенсіонером, отже до його заробітної плати додається й чимала пенсія. Багато це чи мало?

Так, середній розмір пенсій в Україні 2011 року становить 1 147 гривень. Торік Сергій Борисович на місяць отримував як сьогодні - 79 українських пенсіонерів. А якщо порівняти з середньою зарплатою на території Черкащини (у липні 2011 року за даними Держкомстату вона становила 2 268 гривень), то у місяць 2010 року Тулуб мав стільки, скільки в липні 2011 –го – 40 (сорок!!) працездатних жителів Черкаської області.

Як це вдається тобі так витрушувати українських платників податків, Борисовичу? Так ламаною російською могла б спитати у Тулуба канцлер Німеччини Ангела Меркель. Її щомісячний дохід -14 893 євро. До речі, у серпні 2010 фрау Меркель відмовилася від підвищення зарплати через економічну кризу. Середній дохід одного німця – 2 700 євро на місяць. Виходить, що на місяць Меркель заробляє як 5,5 німців.

Скромніше, ніж німецький колега, почувається прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон. Британські платники податків сплачують йому 11 875 фунтів стерлінгів на місяць. Це пристойно, але шикувати Кемерону соромно. Щоб не падати в очах британців, Кемерон літає у відпустку звичайними літаками та обирає для себе з дружиною 3-зіркові готелі. Середній британець отримує на місяць 2 411 фунтів стерлінгів. Отже, містер Кемерон заробляє у місяць, як 4,92 британці.

Щомісячний дохід трагічно загиблого Президента Польщі Леха Качинського становив 5 925 доларів. Середня зарплата в Польщі зараз – 1 300 євро (1 795 доларів). Польський президент жив, як 3,3 поляка…

Отже:

- зарплата Ангели Меркель – це зарплата 5,5 німців;

- зарплата Девіда Кемерона – зарплата 4,9 британців;

- зарплата покійного Леха Качинського – зарплата 3,3 поляків;

- офіційний дохід черкаського губернатора Тулуба – зарплата 40 черкащан.

Це офіційні цифри. Не будемо занурюватись у те, що на в країнах СНД будь-який начальник має власну «тіньову ренту» ( один з екс-прем`єр – міністрів Росії мав прізвисько «Міша 2 працента»), яка іноді в десятки разів переважає офіційні доходи. В Україні навіть задекларований рівень доходів представників правлячої верхівки говорить про те, що від недорозвиненого соціалізму країна фактично повернулася в стан ранньофеодальної держави.

Немає в Черкаській області грошей на відрядження для чиновників? Станьте спонсором, Сергію Борисовичу…

- Не позичите 100 євро до "получки", Ангело?

- Без питань, Девіде...Все одно нам з тобою не жити, як Тулуб...

http://www.pro-vincia.com.ua/article-a-764.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 20 декабря 2011 г. в 8:20
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Багаті теж плачуть" Один комментарий

  1. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

    ПРИБАВЬТЕ ЕЩЕ 5000 гр ЗА ЗВАНИЕ ГЕРОЯ УКРАИНЫ ЗА ((РАЗБУДОВУ АТОМНОИ ПРОМЫШЛЕННОСТИ )

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта