?> Багатообіцяюча зустріч | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
22.05.2010, рубрика "Підрозділ № 6033"

Багатообіцяюча   зустріч

Якщо минула  обласна влада пішла на контакт з воїнами в/ч 6033 тільки після пікетування та оголошення безстрокового голодування, то нинішній було достатньо нашого усного звернення.

Зустріч, яку було призначено 19-го травня на 20-е травня відбулася. Інтереси нашого громадського об`єднання відстоювали його голова Ярослав Олійник, та члени ради Віталій Бортов  і Михайло Біленчук. Обласну адміністрацію представляли заступник голови Роман Іваницький та начальник управління соціального захисту населення області Наталя Голубецька.

 

Розмова була щирою  та відвертою.

Предметом обговорення був пошук шляхів  невідкладного вирішення проблем щодо повернення статусу ліквідатора 2-ї категорії тим, кого її незаконно позбавили при переєстрації посвідчень у 1997-1998 роках.

За згодою обох сторін була підтримана пропозиція Романа Іваницького щодо

проведення в Івано-Франківську виїзного засідання спірної комісії з визначення статусу осіб, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС при Міністерстві праці та соціального захисту населення України.

Є надія, що цей захід відбудеться не пізніше червня. Такі запевнення були висловлені обласною владою.

Пресслужба ГО «Прикарпатбат  Чорнобиль»

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 22 мая 2010 г. в 23:23
и размещена в разделе Підрозділ № 6033.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта