?> Благодійний проект | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
13.10.2006, рубрика "Соціальне партнерство"

Благодійний проект «Врятуй нове життя»

Прес-реліз

Ідея проекту «Врятуй нове життя» зародилася осінню 2006 року після відвідин волонтерами Благодійного фонду «Сіяння» відділення інтенсивної терапії Київського обласного центру охорони здоров'я матері та дитини, що в м. Києві по вул. Багговутівській, 1.

Нас вразило, що біля 400 новонароджених дітей щороку потребують лікування у відділенні інтенсивної терапії. Діти, що народжуються недорозвинутими, із вагою від 500 грамів, потребують постійного піклування і знаходження в спеціальних умовах з перших хвилин життя. При наданні вчасної допомоги 90% з них виростають повноцінні здорові люди, їхній шанс вижити без спеціального обладнання складає лише 5%. Для більшості матерів, що мали ускладнення перебігу вагітності, це є остання можливість мати дитину!

Сьогодні відділення Київського обласного центру охорони здоров'я матері та дитини має 6 реанімаційних місць. Лише одне з яких забезпечене мінімумом потрібного медичного обладнання, інше ж обладнання є недіючим - воно або зламалося, або застаріло, або просто відсутнє!

Крім медичного обладнання, відділення потребує спеціальних коштовних препаратів. На одну дитину, що лікується в цьому відділенні, держава виділяє лише 3 грн. 65 коп. Цих коштів катастрофічно замало. Для порівняльного прикладу: одна доза життєво необхідного препарату куросульфу, який зупиняє злипання легенів, коштує $500. Переважна більшість молодих сімей не в змозі оплатити такий курс лікування.

Невмолима статистика свідчить, що за останні 9 місяців 2006 року, з січня по вересень, необхідну допомогу препаратом куросульф отримало лише 8 дітей. Ці „везунчики” долі вижили, а потребували такого лікування більше 80 діточок!!!

Саме ці факти спонукали нас до здійснення благодійного проекту «Врятуй нове життя!».

Мета проекту: підтримати життя новонароджених дітей, що потребують інтенсивної терапії, шляхом закупівлі та обладнання додаткових реанімаційних місць у відділенні інтенсивної терапії новонароджених та відділенні недоношених дітей Київського обласного центру охорони здоров'я матері та дитини.

Для його здійснення ми плануємо провести низку акцій, а саме:

1.  благодійний вечір;

  1. грантовий проект;
  2. СМС-збір;
    1. аукціон предметів відомих політиків, бізнесменів, діячів культури, мистецтв, спорту;
    2. збір коштів тощо.

Всі зібрані нами кошти підуть безпосередньо на закупівлю: 2  реанімаційних столів, 6 аспіраторів,  3  пульсаксиметрів,  2  інгаляторів, монітора пацієнта, фототерапії, а також медичних препаратів.

Запрошуємо Вас стати активним учасником проекту «Врятуй нове життя!» і зробити свій благодійний внесок в збереження життя українських дітей. В свою чергу, ми зобов'язуємося використати всі зібрані кошти за цільовим призначенням і надати фінансові звіти по всім спонсорським внескам.

Наше велике бажання - об'єднати зусилля всіх небайдужих людей и до новорічних свят зробити посильний подарунок прийдешнім маленьким українцям!

Проект діятиме до 19 грудня – Дня Св. Миколая..

 

СМС-збір

Надіславши на номер 7500 СМС-повідомлення 55 ви надасте допомогу проекту в розмірі 2,5 грн.

 

21 грудня планується прес-конференція в лікарні і передача обладнання.

 

Надруковано «ПЧ» № 19-20 (43-44) жовтень 2006

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 13 октября 2006 г. в 19:18
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта