?> Босоніж від … хвороби | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.07.2004, рубрика "Здоров'я"

“Єдиний і правильний вихід позбутися хворому своїх мук – це природне самолікування: повітря, вода – і найголовніше – пробудження.

Визнати Учителя – це є велика для всіх правда. Вона хоче виховати людину, щоб вона була такою, якою її хоче бачити природа...”

Учитель Іванов.

Невеликий хутір Верхній Кондрючий, відомий далеко за межами Луганщини. Адже тут жив і працював Порфирій Іванов – засновник школи лікування холодом – любовно названий у народі Вчителем.

clip_image002

Про одного такого прихильника оздоровчої системи – киянина В’ячеслава Соколова ми й розкажемо на сторінках нашої газети.

Щоранку я бачу цього чоловіка, його дружину і дочку, які стоять босими на землі. Вінцем їхнього спілкування з природою стає обливання холодною водою. І мешканці буднику, де живе ця сім’я, і сусідніх звикли до побаченого і віднині не звертають на ці дивацтва ніякої уваги.

Якось у мене випала нагода побувати у цій гостинній сім’ї. Глава її – В.Соколов – колишній професійний артист, його дружина Валентина Степанівна та донька Оксана.

З’ясувалося, що оздоровча система Порфирія Іванова, яку вони сповідують, допомагає їм підтримувати свій організм у належному формі, перемагати хвороби і навіть попереджувати можливу появу нових, що знаходяться, так би мовити, ще в зародковому стані.

– І це ще не все, - розповідає В’ячеслав Васильович. – Коли я вперше відчув “на дотик” прохолоду першого снігу (а це було близько двадцяти років тому), потім облився водою, моя вага становила 80 кілограмів. Інші рецепти для зменшення ваги мені не підходили. Оздоровча система Іванова сподобалась своєю природною простотою, а значить, доступністю. Ось так за півтора місяці мені вдалося “скинути” 10 кілограмів, а опісля організм автоматично став підтримувати вагу в належних межах.

Перший крок у цій справі – як освідчення в коханні. Зробити його часом нелегко. Це правда?

– Дійсно. Але я, по-перше, обзавівся необхідною літературою, прочитав її вдумливо, вникав у смисл написаного. І зрозумів, для чого призначена оздоровча система Іванова. Але теорія і лишається теорією. Ви, звичайно, праві: бар’єр, що складався з таємничості і страху, здолати було нелегко. Часто з психологічних мотивів. А коли ця “жахлива” картина залишилася позаду, то відчув, що здобув перемогу не лише над самим собою, але й над комфортністю, що сидить всередині кожного.

До оздоровчої системи Іванова, чув, звертаються більшістю люди, в яких хвороба зайшла “далі нікуди” і котрим вже нічого втрачати... Остання надія...

– За інших говорити не буду. У мене, на щастя, як для мого віку, було на той час все гаразд. Але ж не чекати появи “букету болячок”?

Яким чином до системи Іванова прилучилися ваші близькі?

– Може, це б сталося й “природним” шляхом. Але прискорив випадок, а вірніше, горе. Захворіла наша Оксанка. Раптова підвищилася температура до 40 градусів. Та перш ніж піти на такий відважний (а може, й ризикований) вчинок – облити її холодною водою, - першою повинна була б це зробити мати. Тільки таким чином можна приборкати страх у дитини (Існує теорія, що до певного віку в матері й дитини діє однакове біополе). І ось після першого контакту з холодною водою температура в Оксанки знизилася до 38 градусів, а після подальших “купелей” прийшла до норми. Помітили ми, як у дочки через певний час зникла двостороння пахова грижа, що мучила її неабияк. Хірурги збиралися було вже зробити операцію.

А ви особисто можете навести приклад хоча б одного зцілення, як результату, досягнутого внаслідок загартовування?

– Ще б пак! Їх багато. Ось один з найбільш яскравих і переконливих. Одного разу дільничний лікар-терапевт “відкопала” в моїх легенях пневмонію. Приписала (так як це завжди робить офіційна медицина) всіляки уколи, таблетки. Але я відкинув такий метод лікування. Був переконаний, що доб’юся позитивного результату іншим шляхом. Навіть розписку дав. Незабаром сів на сухе голодування. Траплялося, що навіть уночі обливався холодною водою. Повторне відвідання медустанови здивувало лікаря неабияк. Справи мої, відразу видно, пішли на краще. А потім поставив зігріваючий компрес (на певні ділянки шкіри, змащені перед цім медом, накладав гірчичники). В подальшому обливався холодною водою. Все це дало разючий результат: хвороба змушена була відступити.

За будь-якої погоди, незалежно від пори року В’ячеслава Соколова бачать вранці в одних трусах. Багато хто цікавиться, що йому ц дає, чи, часом, це не данина моді?

І він пояснює:

Скажу: “розхитані” до цього нерви вдалося “стиснути в кулак”, нормалізувався сон. Намагаюся не вступати в конфлікти.

Більш того, де тільки можу, прагну “загасити” інцидент, що назріває. Не думаю, як радить Вчитель, про людей недобре, оскільки все лихе бумерангом обов’язково, рано чи пізно, повернеться до нас. Любіть усім серцем і душею природу. Вона милостива й милосердна до тих, хто пестить її й захищає. Подумки часто звертаюся за порадою і допомогою до свого Вчителя Іванова. Через нього із Всесвіту черпаю силу й енергію. Додає мені сил і Біблія.

У системі Іванова є щось божественне?

Звичайно. Чув, що він – ніби друге пришестя Ісуса Христа. Не знаю, але Іванов, по-моєму, дуже схожий на Спасителя зовні, та й учення їхні співпадають. Як би вже там не було, але така людина з’явилася на Землі не випадково. А за велінням Вищого Розуму.

Щотижня прихильники оздоровчої системи П.К.Іванова збираються разом, купаються у природних водоймах, спілкуються, діляться набутим досвідом. Серед них ви обов’язково побачите й героя нашої сьогоднішньої розповіді В. Соколова.

Василь ГАЙДУК

Надруковано «ПЧ» №7/ 2004

Запись была опубликована: (ом) Среда, 28 июля 2004 г. в 14:34
и размещена в разделе Здоров'я.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта