?> БТР-60ПБ для увічнення пам’яті подвигу | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
13.09.2007, рубрика "Новини"

БТР-60ПБ для увічнення пам'яті подвигу учасників бойових дій в Афганістані

Міністр оборони України передав у власність міста Тростянець в якості музейного експонату бронетранспортер БТР-60ПБ для увічнення пам'яті подвигу учасників бойових дій в Афганістані

Міністр оборони України Анатолій Гриценко підписав директиву “Про безоплатну передачу військового майна до комунальної власності територіальної громади міста Тростянець”.

Даний документ було підписано враховуючи пропозицію Тростянецької міської ради Сумської області щодо увічнення пам’яті подвигу учасників бойових дій в Афганістані пам’ятним знаком – музейним експонатом бронетранспортером БТР-60ПБ.

Відповідно до директиви директору Департаменту надлишкового майна та земель Міністерства оборони України доручено організувати вилучення демілітаризованого бронетранспортера БТР-60ПБ з балансу Центру обліку надлишкового та списаного військового майна ЗС України та здійснити у двомісячний термін його безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади міста Тростянець.

Реалізація положень цієї директиви дає можливість вивільнити надлишкове військове майно, яке не користується попитом і потребує певних коштів на його утримання.

Прес-служба Міноборони

Надруковано «ПЧ» № 15-16 (63-64) серпень 2007

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 13 сентября 2007 г. в 20:11
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта