?> Будемо пам’ятати | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
17.12.2005, рубрика "Пам'ять"

Він був Мером міста Прип’ять

Волошко

10 грудня 2005 року пішов з життя Волошко Володимир Павлович – дійсний член Інжерної академії України, Член-кореспондент Міжнародної Інженерної академії, Лауреат премії Ради Міністрів СРСР, “Відмінник енергетики СРСР”.

Народився Володимир Павлович Волошко 26 травня 1939 року. Свій трудовий шлях Володимир Павлович розпочав в 1948 році такелажником, токарем на Полтавському машинобудівному заводі. Після закінчення в 1964 році Полтавського інженерно-будівельного інституту працював виконробом, старшим виконробом, начальником будівельно-монтажного управління на будівництві Яйвінської та Рефтинської ДРЕС, начальником виробничо-технічного відділу, заступником директора Чернобильської АЕС з питань капітального будівництва, начальником Управління капітального будівництва Київського облвиконкому, Головою виконкому Прип’ятської міської Ради народних депутатів, заступником начальника Всесоюзного будівельно-монтажного об’єдання “Укренергобуд”, начальником Союзного комплектовочного об’єдання “Енергія”, Головою ВАТ “Енергія”.

Колектив ВАТ “Південтеплоенергомонтаж” з 1973 року разом з Володимиром Павловичем брав участь в будівництві Чорнобильської АЕС. Його знання, професіоналізм, організаторські здібності завжди викликали в колективі ВАТ ПТЕМ почуття поваги та подяки. Він завжди приділяв увагу потребам монтажників, своєчасно і справедливо вирішував виробничі та фінансові питання, що виникали в процесі монтажу обладнання атомної електростанції, соціальні питання в період, коли він був Мером міста Прип’ять.

В скрутні часи великого лиха – аварії на Чорнобильській АЕС – колектив ВАТ ПТЕМ разом Володимиром Павловичем брав участь в ліквідації її наслідків.

Його благородна праця достойно відзначена урядовими нагородами: орден “Знак Пошани”, три медалі.

Колектив ВАТ “Південтеплоенергомонтаж” сумує з приводу передчасної смерті нашого колеги й друга Володимира Павловича Волошка і висловлює співчуття рідним і близьким Володимира Павловича.

Пам’ять про Володимира Павловича Волошка завжди буде в наших серцях.

Колектив ВАТ “Південтеплоенергомонтаж”

Опубликовано «ПЧ» № 12 (24) декабрь 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 17 декабря 2005 г. в 21:35
и размещена в разделе Пам'ять.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта