?> Будемо пам’ятати | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
17.11.2005, рубрика "Пам'ять"

Справу захисту інвалідів Чорнобиля ми будемо продовжувати!

Невдовзі 20-та річниця із дня катастрофи на Чорнобильської АЕС.

Для ліквідатора, а особливо для інваліда Чорнобиля це навіть не вчорашній день, адже для нас минуле, це і сьогоденні спогади з муками страждання, депресії та незначними пом’якшеннями хвороби, які стараємось використати на благо свого здоров’я та захисту втрачених прав і сімейних зв’язків.

Черняк Тамара Степанівна

Для Тамари Степанівни Черняк, вчителя за покликанням, ліквідатора ЧАЕС 86 року та беззмінного президента Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобиля „Прип’ять” це ще й плідна робота по захисту інвалідів від чиновницького деспотизму.

Значна кількість пропозицій і вимог потерпілих від катастрофи інвалідів Чорнобиля із подачі координаційної ради під президентством Тамари Степанівни, знайшла свій відгук у законах та постановах Верховної Ради та Кабінету Міністрів України. Все ж більша їх частина поки що залишилась без уваги чиновників та депутатів.

Будучи вже важко хворою, витримавши цього року дві важкі операції, Тамара Степанівна понад людські зусилля продовжувала коригувати та направляти звернення до найвищих посадових осіб держави, вимагаючи правового захисту інвалідів Чорнобиля.

Та в ніч на 3 жовтня 2005 року, хворе серце не витримало напруги.

Пішла з життя високопрофесійна, відважна та волелюбна людина.

Справу по захисту потерпілих інвалідів Чорнобиля ми будемо продовжувати, спираючись на чинне законодавство, ущільнивши наші ряди та об’єднавши зусилля.

Це і буде даниною пам’яті покійної Тамари Степанівни.

Валерій РЕШЕТНИК,
віце-президент ВУ ГОІЧ „Прип’ять”

Надруковано «ПЧ» № 11 (23) листопад 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 17 ноября 2005 г. в 14:20
и размещена в разделе Пам'ять.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта