?> ЦЕРКВА НАДАЛА ДОПОМОГУ „ЧОРНОБИЛЬЦЯМ” | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
18.05.2014, рубрика "Духовність"

ЦЕРКВА НАДАЛА ДОПОМОГУ „ЧОРНОБИЛЬЦЯМ”

Аварія на Чорнобильській АЕС тим чи іншим чином торкнулася кожної української сім`ї. В Оболонськиму районі м. Києва проживає біля 9 тисяч потерпілих від наслідків аварії, 1870 з яких - інваліди. У цілому, окрім невеликої пенсії, у них немає інших джерел доходів, і вони знаходяться за межею бідності, оскільки більша частина коштів витрачається на лікування.

Зважаючи на труднощі і проблеми повсякденного життя, свого часу „чорнобильці” об`єдналися і створили громадську організацію „Фонд інвалідів Чорнобиля”.

Нещодавно голова цього фонду Соловей Л.А. започаткував хорошу і таку необхідну допомогу інвалідам зі сторони Церкви. Так, до свята Різдва Христового настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Микола Терещук в рамках благодійної акції виділив для інвалідів району 100 шт. продуктових наборів. Він постійно щедро роздає знедоленим людям те, що приносять вдячні миряни.

Леонід Андрійович зазначив, що „чорнобильці” з вдячністю отримали подарунки до Різдвяних свят. Він також подякував протоієрею Миколі і висловив сподівання, що це не буде одноразова блогодійна акція. „Ми вдячні Вам за проявлену турботу і співчуття, і нехай у наш нелегкий час буде більше таких людей: добрих і співчутливих, небайдужих до чужих проблем, людей з добрим серцем і чистою душею”.

Оксана РОМАНЕНКО

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 18 мая 2014 г. в 1:20
и размещена в разделе Духовність.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта