?> Чернігівські чорнобильці-ліквідатори розпочали акцію протесту біля обласної Держадміністрації | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
25.09.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

Чернігівські чорнобильці-ліквідатори розпочали акцію протесту біля обласної Держадміністрації

25 вересня 2012 р. чорнобильці-ліквідатори  з різних районів Чернігівської області та міста Чернігова розпочали акцію протесту з вимогою виплат пенсій згідно законодавства. Ініціатором акції протесту виступила Чернігівська обласна спілка ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86» (Голова - Ребров Олег Олексійович).

Треба бути вдячними Чернігівської обласній Державній адміністрації за організацію «Круглого столу» на якому делегати від мітингувальників-чорнобильців та посадовці структур держадміністрації, які опікуються питаннями чорнобильців обговорили питання, які турбують чорнобильців-ліквідаторів Чернігівщини. Були досягнути домовленості щодо розділення питань, які були в компетенції обласного керівництва та питань які можуть бути вирішені на рівні Кабінету міністрів України.

Дійшли згоди в тому, що багато проблем у чорнобильців виникає, в першу чергу, в зв’язку з не достатнім фінансуванням чорнобильських програм: будівництва житла, медичного обслуговування, санаторно-курортного оздоровлення тощо.

Але чорнобильці підкреслили, що можуть і вміють чекати тільки тоді, коли для цього є можливість виживати. Тому  питання пенсійного забезпечення інвалідів-ліквідаторів – це питання життя або смерті.

Постановою КМУ №1210 від 23 листопада 2011 року були порушені принципи соціальної справедливості, коли ліквідатори працювали разом в однакових умовах на ЛНА, а пенсії отримують не однакові, хоча Законом №796-XII, його 54 статтею, чітко передбачене зв'язок мінімальних пенсій саме з групою інвалідності. І це справедливо!

Делегатами від чорнобильців також було проінформовано про результати роботи Першого Всеукраїнського з’їзду ліквідаторів, про Резолюцію з’їзду, а також про листи до міністра соціальної політики, до прем’єр-міністра України, до генерального прокурора України та були надані копії цих документів.

Також було озвучено прохання до глави Чернігівської обласної Державної адміністрації щодо підтримки ліквідаторів-інвалідів в питанні пенсійного забезпечення ліквідаторів-інвалідів згідно 54 статті Закону України №796-XII та донести цю позицію чорнобильців до міністра соціальної політики України.

Спецкор газети «Пост Чорнобиль»

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 25 сентября 2012 г. в 22:59
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта