?> Чи можна вірити їм? | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
03.12.2009, рубрика "Наше право"

Чи можна вірити їм?

Не можна залишити поза увагою інформацію викладену на сайті «Української правди».

З одного боку це добра новина, коли підвищують пенсії та соціальні виплати, а з іншого проглядається таке лицемірство з боку Уряду, що мовчати не можна. Й дурні розуміють, що це все пов’язане із виборами Президента України.

Але хто заважає бути «красивою» завжди?

Хто заважав Уряду виконати Закон України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» і з 1 квітня цього року зробити індексації пенсії всім 14 млн. пенсіонерам України ні багато, ні мало – на 7 відсотків? Чому замість виконання Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» Уряд листом (!) до Пенсійного Фонду України наказав зробити лише доплати до пенсій? І диво! На всіх каналах телебачення, на всіх шпальтах газет ми бачимо, як нам подають це як благо!

Хто заважає Уряду і Пенсійному Фонду України виконати рішення судів щодо перерахунку пенсій та інших соціальних виплат на користь інвалідів-чорнобильців? Більше ніж 2,5 тисячі інвалідів-чорнобильців чекають на виконання рішення судів на їх користь! І вони повинні доказувати свою правду у подальших судах, але вже хто проти виконавчої служби на бездіяльність, інші подають до Європейського суду з прав людини.

Але що робить влада? Вони перевіряють пенсійні справи чорнобильців, які подали в суд на перерахунок пенсій та інших соціальних виплат, «знаходять» відсутність довідок чи інших документів, або вимагають нову довідку чи інші документи, аби стримати активність чорнобильців у цьому напрямку. Як це назвати?

Сьогодні міжнародний День інвалідів, ми знову будемо бачити, слухати, читати про турботу Уряду про інвалідів. Чи можна вірити їм?

Анатолій КОЛЯДІН,

головний редактор часопису «Пост Чорнобиль»

 

У Ющенка впіймали Тимошенко на непослідовності з пенсіями

Секретаріат президента звинувачує уряд у вибірковому виконані норм законодавства.

Про це йдеться в заяві головної служби соціально-економічного розвитку.

Зокрема там відзначають, що 26 листопада уряд ухвалив постанову про перерахунок пенсії шахтарям, яким вона збільшена до 1719 гривень, тобто трикратного розміру прожиткового мінімуму.

У секретаріаті президента наголошують, що таке підвищення не потребувало окремих постанов уряду, бо встановлюється нормами законів.

Там також вказують, що виконання цієї норми здійснюється "виходячи з саме того розміру прожиткового мінімуму, реалістичність якого для інших категорій пенсіонерів урядом заперечується".

"При цьому джерелом фінансування цього підвищення визначені кошти, які були запропоновані законом, внесеним президентом для забезпечення виплат нових розмірів мінімальних пенсій – який також постійно критикувався", - зазначається в заяві.

У секретаріаті обіцяють уважно простежити, як Тимошенко виконає наступну норму закону, бо через місяць розмір мінімальної пенсії для шахтарів має складати 2085 гривень.

01.12.2009  

Українська правда

www.ПРАВДА.com.ua

Тимошенко підкинула героям по 10 тисяч

Уряд збільшив доплати до пенсій особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Відповідну постанову Кабмін ухвалив на своєму засіданні 2 грудня.

Уряд установив доплату в розмірі 10 тисяч гривень до надбавки, яка встановлюється до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соцдопомоги особам, які мають особливі заслуги.

Згідно з прийнятою постановою, дану надбавку з 1 грудня 2009 року отримуватимуть Герої України, Герої Соціалістичної праці, Герої Радянського Союзу, повні кавалери ордена Трудової Слави, повні кавалери ордена Слави, особи, нагороджені чотирма і більше медалями "За відвагу".

"Розмір цієї надбавки не переглядався 7 років і вона становила 158 гривень", - повідомляє прес-служба уряду.

02.12.2009

Українська правда

www.ПРАВДА.com.ua

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 3 декабря 2009 г. в 8:23
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Чи можна вірити їм?" Один комментарий

  1. Віталій сказал(а):

     
    Добрий вечір ! Хочу привітати всіх з наступающим днем Ліквідатора. З вашої статі видно, що уряд переживае за тим, щоб інваліди і пенсіонери мали достойні пенсії, а на мою думку – все на оборот. В нашій державі приймають  Закони, а виконувати  їх  забувають. В демократичних  країнах інваліди не стоять в чергах у судах на захист своїх прав, а держава бере на себе забовязання виконувати Закони, які приймає. Уряд з 1999 року невиконує взяті на себе забовязання, і недотримується Закону, який був прийнятий  Верховною Радою “Про прожитковий мінімум…”, де чітко ст.2 вказано, що прожитковий мінімум застусовувався для розрахунку мінімальної пенсії за віком яка на 2001 рік складала 248.77грн. 2002-2003 268 грв. І так далі. Дану норму права пенсійний фонд скривав від пенсіонерів і інвадів Чорнобиля врезультаті Чорнобильці недоотримували пенсію.
    Я не вірю, що вони в подальшему будуть виконувати Закони України. Напротязі 6 років я повяз в судах, виграв суд. Рішення прийнято на мою користь, яке втупило в закону силу 2008 року. Тривае виконавче провадження рік і кінця невидно. На мою думку інваліди стали заручниками політичних розбірок і в результаті в країні правовий негілізм, хто як хоче на свій розсуд тлумаче закони, які йм непідвласні.
    Звиртаюся до всіх Чорнобильців обєднатися і захіщати свої права в судах . Може влада повернеться до нас лицем, якщо ні, то через декілька років про нас забудуть і ми залишемось на одинці своїми проблемами і буде вже пізно.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта