?> Чи не досить маніпуляцій?! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
16.11.2011, рубрика "Наше право, Підрозділ № 6033"

Чи не досить маніпуляцій?!

Сайт вільних галицьких журналістів «ОСТРІВ ГАЛИЧИНА»,07.11.2011

Після 20 вересня владні мужі безперестанно намагаються обласкати суспільство,твердячи,що не забиратимуть пільг,а навпаки … Називають навіть проценти збільшення.

Заспокоюючи нас, Янукович, Азаров,Тігіпко, Єфремов, Акімова та їм подібні, просто маніпулюють нашою свідомістю. У такий спосіб вони прагнуть будь-що приспати нашу пильність,притупити активність тої горстки сміливців та відчайдух,котрі ще вірять у силу права та справедливість. Посилаючись на малочисельність мітингувальників (горстку), маю на увазі,що серед упосліджених владою і без законопроекту 7562,котрий маніпулятивно метаморфозував у 9127, стоїть за оцінками експертів понад 12 мільйонів моїх співвітчизників. За їх права, запитую себе, чомусь розхитують «паркан довіри та порозуміння» лише сотні пікетувальників. Навіть не тисячі. Чому?!

Та ба,люди від влади навіть пробують звинуватити чорнобильців та афганців у спробі довести державу до фінансового колапсу. На їх переконання під стінами ВРУ (Верховної Ради України) зібралися чи не найбагатші українці,з набитими кишенями від пенсій у «30 тисяч та компенсаційних виплат у 700 тисяч гривень», щоб обікрасти весь український люд. При цьому «втратили страх». Я не здивуюся,якщо вони не припишуть їм ще й спробу терактів. Про реальний намір «до захоплень зі зброєю державних установ» наш Президент уже заявив офіційно. Насмілюсь сказати,що страху і тривоги жодної ми не втратили, а совість Ви дійсно загубили ,діставшись влади.

П’ятого листопада засоби масової інформації розповсюдили чергову заяву з цього приводу пана Азарова. Уряд,заявив він, свої домовленості з афганцями та чорнобильцями продовжує виконувати. Не заперечую,слова правдиві. У меморандумах уряд взяв ніякі зобов’язання і їх свято дотримується. Що ж насправді криється у рядках цих фальшивих документів,які освятили від імені мільйонів Чорнописький з Андреєвим. Словесна полова.

Мої думки підтвердили перші виплати у листопаді пенсій. У інвалідів вони знизилися щонайменше втричі,зрозуміло,призначених за рішеннями судів. Не додано жодної гривні іншим категоріям нужденних.

А тепер відійдемо від голослівних обіцянок та маніпуляцій і зануримося в суть нинішнього дійства влади та її супротивників.

Найперше,афганці,чорнобильці,ветерани війни та армії пільг не вимагають. Пільги, це - поблажка, полегшення тим,хто не може фізично собі зарадити. Вище зазначені люди,без винятку, з когорти мужніх,жертовних,гордих і високо моральних. Вони готові заступитися і за «того хлопця». Не орієнтуйтесь на примазаників. Користолюбців не бракує. На жаль,останні і найбільш галасливі. Ми прагнемо святого дотримання Законів і Конституції України. Ми за силу права і принципи справедливості. Ми проти засилля корупції,хоч заради справедливості скажу,що дехто із неї користає у продажних судах. Якщо б « оранжеві» не спаплюжили правило,що «закон один для всіх», то нам не було б потреби вдаватися до послуг не чистих на руку нікчем за законними компенсаціями до суду.

Так, ми домагаємося свого,заслуженого і законного. Ми відвойовуємо компенсації,частку намертво втраченого при виконанні державних завдань. Одні свідомо ризикували своїм життям і здоров’ям під дулом присяги за перемогу у світі ілюзорної ідеї комунізму, інші боронили світ від термоядерної катастрофи . Пора накласти щодо нас заборону на вживання терміну «пільги». Компенсації за втрачені життя належать матерям,вдовам, осиротілим діткам… Компенсації задекларовані державою,а не популістами,як твердить влада. Чому вона позбавляє нас обіцяних ліків,щоб притупити нестерпну біль?! Чому вона не надає обіцяних крихіток, щоб підтримувати знівечений організм радіацією або нервовими розладами на чужих нам землях Афганістану?! Ряд отим чому дуже довгий.

Не витримує жодної критики посилання на відсутність реєстру тих, кому держава пообіцяла свою підтримку. Так,ще у 1991 році при прийнятті Закону України «Про статус і соціальний захист громадян,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» прописана 16-та стаття про організацію Єдиного державного реєстру. Там записані правильні слова «З метою найбільш ефективного вирішення завдань медико-соціального забезпечення осіб,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи…». Що завадило владі це зробити за цілих 20 років? Я ще років з десять тому заніс у відповідну службу папочку з копіями усіх для цього документів. Не коштів,не часу бракує владі, а простісінького бажання мати правдиву інформацію. А вона для неї вбивча, бо серед тих, хто незаслужено вліз у наші ряди найбільше представників влади. Починайте із себе.

Що ж пообіцяв нам Тігіпко 01 листопада. А нічого. А Прокопенко йому взяв і повірив. Та ще й до цього схиляв натовп,як люблять нас тепер називати. Треба було домагатися не ялової заяви пана міністра,а відміни урядової постанови № 745 від 6 липня 2011 року. Там прописані дії владі ,а не в листах чинуш до Пенсійних фондів. І названа постанова діє до 01 січня 2012 року і базується на Законі про внесення змін до Держбюджету на 2011 рік. На жаль,Конституційний суд зволікає із зверненням депутатів щодо неконституційності цього Закону. Та він з цього приводу уже приймав праведне рішення. Та влада виконавча вважає себе найвищою,хоч судова і законодавча не мали б пасти задніх.

06 листопада 2011 року

Ярослав Олійник,

голова обласного громадського об’єднання «Прикарпатбат Чорнобиль»

http://www.octpib.info/Articles.aspx?id=11357

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 16 ноября 2011 г. в 5:50
и размещена в разделе Наше право, Підрозділ № 6033.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Чи не досить маніпуляцій?!" 4 комментария

 1. юрий сказал(а):

  нет этот путь в никуда с хамами по хамски национальная стачка 500 тыс. на улицу и конец банде, силовики не дураки и генералов от банды защищать НЕ будут, а кто поднимет руку на ЗАЩИТНИКА РОДИНЫ который уже в годах и слаб того можно забивать камнями!

 2. ebwq сказал(а):

  Вже всьому народу стало зрозуміло, що конституція, закони, суди, прокуратура і т.д. ця влада створила тільки для себе, а народу залишила диктатуру одного хама “гаранта”!

 3. perecol сказал(а):

  @ юрий:
  да отморозков хватает,которые за наличку и на родителей руку могут поднять-мотивируя тем,что выполняют приказ(((

 4. Владимир Луганск сказал(а):

  Пора на баррикады…

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта