?> Чи не гірка для Вас, браття і чоловіки та хлібина з маслом!? | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
10.01.2013, рубрика "Соціальне партнерство"

Чи не гірка для Вас, браття і чоловіки та хлібина з маслом!?

Кожен день доводиться читати різні коментарі. Більше всього дивують, стосовно того – хто і де виконував роботу з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Чесно кажучи це вже досить набридло, бо складається таке враження, що всі дописувачі виконували свої обов’язки виключно на даху пошкодженого енергоблоку.

У кожної нормальної людини може виникнути до таких дописувачів закономірне запитання – браття, чоловіки, а кому це потрібно?

Кому потрібні ці байки? Хіба ми не розуміємо, що кожен з нас виконував свої обов’язки і роботу там, де було це потрібно!?

Ми всі тут зібралися, кого так чи інакше торкнулася Чорнобильська біда - хто ліквідатор, хто евакуйований, а хто просто постраждалий.

Про що ми тут говоримо, і що, власне, маємо обговорювати?

От три дні тому з’явилася інформація про те, що нашого товариша Володимира Деркача, нинішня влада, за його нескореність, чесність і порядність – хоче просто провчити та засадити до тюрми.

Саме Володимир Деркач восени 2011 року під час голодування донецьких чорнобильців не схилився на бік влади, не продався за тих нещасних тридцяти срібляків, як це зробили більшість голодуючих, а повів себе, як порядна і чесна людина.

Проте влада йому цього не вибачила і хоче його зламати, шиючи кримінальну справу з надуманих обставин і показати іншим для прикладу, що всі ми бидло. Бидло мовчазне, якому можна заткнути рота мінімальними і максимальними пенсіями, нагородами та іншими якимись дрібними преференціями, які абсолютно не мають значення для сутності порядних людей.

Замість того, щоб розвернути дискусію з пропозиціями про громадський захист Володимира, ми з’ясовуємо хто на Чорнобилі був більший герой. Треба пам'ятати і те, браття і сестри, що Володимир голодував не лише за себе.

Браття! Чоловіки! Я, як ліквідатор, кажу Вам – всі Ви герої! Не залежно, де і що робили на ліквідації наслідків аварії – чи скидали графіт з даху, чи дезактивували приміщення і населені пункти, стояли в охороні, чи варили кашу, або прали білизну!

Це влада багатьом нам внесла у душі сум’яття і сумніви щодо геройства одних і не геройства інших. Адже загальновідомо, що нечиста і брехлива влада завжди застосовує принцип - розділяй і владарюй. Це вона хоче поділити нас, чорнобильців, як і загалом все суспільство.

Знаю, що тут читають та залишають свої коментарі і люди, які сьогодні преспокійно задовільнилися тим, що внаслідок грубого порушення закону – одні інваліди-чорнобильці отримують максимальні, а інші мінімальні пенсії.

Браття! Чоловіки! А вас не ображає те, що у Чорнобилі ми ділили кусок хліба між собою, нас обпалювала однаково радіація, а тепер ми стали різні!?

Одні сьогодні дозволяють собі хліб з маслом, а інші, зараз, - собі і хліба не можуть дозволити!

Чи не гірка для Вас, браття і чоловіки та хлібина з маслом!?

Я хочу запитати у Всіх: Чи ми й надалі будемо слово блудити у своїх писаннях, думках і помислах, чи, зрештою, об’єднаємося, щоб захищати свої права та права наших братів і сестер, які опинилися у скрутному становищі!?

Зі святом Вас! З Різдвом Христовим!

Чорнобильський Прес-Експрес

Опубліковано: Понеділок, січня 07, 2013

http://torezdon.blogspot.com/2013/01/blog-post_7.html#more

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 10 января 2013 г. в 13:48
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Чи не гірка для Вас, браття і чоловіки та хлібина з маслом!?" Один комментарий

  1. Наиль сказал(а):

    Сначало за моисеями по пустыне сорок лет бегают, как только моисеев не стало друг – другу горло грызть стали. У всех просто активная потребительская позиция, никто ничего делать не хочет даже для себя,
    вот если кто – то им это сделает (то есть на халяву) это другое дело
    и то найдут изъян или придумают что-то чтобы облить грязью, подставить,
    предать. У нас в крови это и на генном уровне заложено. А власть такая какие мы сами.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта