?> Чи є в Києві справжні ліквідатори? | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
14.11.2006, рубрика "Сторінка читача"

Чи є в Києві справжні ліквідатори?

Цього листа ще в травні 2006 року було направлено Голові правління Пенсійного фонду України Зайчуку Б.О., Київському міському голові, голові Київської міської державної адміністрації Черновецькому Л.М. а також голові Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації:

Звертаємося до Вас від імені поневолених органами пенсійного фонду 1875 інвалідів Чорнобильської катастрофи (категорія 1), які проживають в Оболонському районі міста Києва.

Начальник управління пенсійного фонду України в Оболонському районі міста Києва Рудкевнч М.А. не виконує в повному обсязі свої службові обов'язки, передбачені Конституцією України, Цивільним кодексом України й Законами України, в першу чергу по відношенню до інвалідів Чорнобиля, що є геноцидом по відношенню до хворих людей, які віддали своє здоров'я за подальше існування БАТЬКІВЩИНИ.

Оболонське управління пенсійного фонду протягом чотирьох місяців не перерахувало в повному обсязі пенсії по інвалідності, яка настала внаслідок виконання громадянами приказу ДЕРЖАВИ по ліквідації наслідків катастрофи, і усуненню можливості ще страшнішої ВСЕСВІТНЬОЇ катастрофи (до якої могли привести взрів усіх блоків Чорнобильської АЕС), яка передбачена згідно статті 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Підвищення з 1 січня 2006 року пенсій інвалідам Чорнобиля передбачено постановою Кабінету Міністрів України "Про збільшення розмірів пенсії деякім категоріям громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" № 1293 від 27 грудня 2005 року.

Передбачена указаною постановою Кабінету Міністрів України кратність збільшення пенсій в більшості випадків не витримана, а від начальника управління пані Рудкевич М.А. замість аргументованої згідно пенсійної справи відповіді інваліди чують тільки лайку з запевненням, що Чорнобильці „виколачують собі привілеї.

Пані Рудкевич М.А. забуває, що в 1986 році ДЕРЖАВА у приказному порядку заганяла (навіть через військкомати) в ЧОРНОБИЛЬСЬКУ ЗОНУ громадян не за "ПІЛЬГАМИ", а ліквідовувати страшну катастрофу, навіть не повідомляючи які наслідки очікують людей, які запобігли катастрофі ВСЕСВІТНЬОГО масштабу (усунули вибух усіх блоків станції, і ще більшого розповсюдженню радіації), тому вони залишили в "ЗОНІ" своє здоров'я (потребують на лікування коштів значно більших від наданих ДЕРЖАВОЮ, і по стану здоров'я не мають можливості отримувати доходи ГІДНІ своєї кваліфікації), а інші громадяни, які тепер заздрять пенсіям і пільгам у інвалідів Чорнобиля (але ніхто не заздрить тому здоров'ю, і навіть не допускають отримання хвороб і страждань, які мають інваліди Чорнобиля кожен день) у 1986 році осаджували вокзали тікаючи в ЕВАКУАЦІЮ від "МИРНОГО АТОМА" (радіації), якій прийшов до наших будинків (в Києві рівень радіації був значно меншим від ЗОНИ).

До начальника пенсійного фонду Оболонського району, як жебраки за милостинею по кілька разів ходять жінки інвалідів Чорнобиля прикутих до ліжка (тільки на памперси та ліки для них тратять значно більші кошти від отриманих від ДЕРЖАВИ) за перерахунком пенсій, яка повинна була проведена автоматично згідно пенсійних справ, а пані Рудкевич М.А. відповідає їм, що в Києві усі Чорнобильці, а справжні ліквідатори вже давно повинні були "ЗДОХНУТИ". В той-же час, не перераховуються пенсії Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" за втрату годувальника жінкам вже померлих інвалідів Чорнобиля, декому пані Рудкевич М.А. говорить що втрачені пенсійні справи, а з деяких вдів вимагають наново представити усі довідки з пенсійної справи знаючи, що організацій, від яких направлялися на ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи інваліди на цей час не існує. Користуючись відсутністю контролю державних органів і безкарності (ніхто з керівників-злодіїв при Президенті України Кучмі Л.Д. не поніс кримінальної відповідальності за злочини) на підприємствах-банкрутах, вкрадених у держави ("прихватизованих"), ліквідовані і знищені усі архіви.

Усе викладене вище розцінюємо як "ГЕНОЦИД" по відношенню до хворих людей (інвалідів Чорнобиля), та громадян які втратили годувальника, а тепер тратять свої мізерні доходи на віддачу боргів, які накопичилися під час лікування й похорон.

Прошу Вас негайно усунути порушення закону в пенсійному фонді Оболонського району міста Києва, і призначити на посаду начальника управління людину, яка буде виконувати Конституцію і закони України, і доброзичливо відноситися відвідувачам (першу чергу інвалідам), вирішуючи поставленні питання згідно матеріалів пенсійної справи і діючого законодавства.

За дорученням інвалідів

Голова правління "Фонду інвалідів Чорнобиля

Оболонського району м. Києва”                                                                                       Дубас Л.П.

Члени ради фонду                                                                                                               Нестрига В.Г.

Ткач єнко Д.П.

Зелений П.Ф.

Доля В.М.

Грушецький М.С.

У відповідь на колективне звернення інвалідів Чорнобиля Облонського району м. Києва. було отримане листа від Пенсійного фонду України за 7958/02-30 від 22.06.06 р. за підписом  заступника голови правління фонду В.Підліснюка. Наводимо уривок:30 травня 2006р. в присутності першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Колошмай Г.В., начальника управління пенсійного забезпечення Глущенко С.А., першого заступника начальника управління в Оболонському районі м. Києва Захарій О.В. та заступника начальника управління-начальника відділу призначення та перерахунку пенсій Коваленко С.Г. була проведена зустріч-нарада з головою правління фонду інвалідів Чорнобиля Оболонського району Дубасом Л.П. та представниками інвалідів Чорнобиля. Під час зустрічі встановлено, що непорозуміння у зв'язку з перерахунком пенсій пов'язані з відсутністю необхідних документів про заробіток за період роботи по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Відповідно до статті 15 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", видача довідок про заробітну плату за період роботи по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС здійснюється підприємствами, установами та організаціями”.

Яке лицемірство! Чорнобильці у своєму листі наводять факти про те, що знищені архіви, що вже неможливо здобути ніяких документів, зокрема й  бухгалтерських, а вони пишуть, що видача довідок про заробітну плату за період роботи по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС здійснюються підприємствами, установами та організаціями. Вищою мірою знущання над чорнобильцями можна назвати вимоги про надання додаткових або нових довідок по заробітної платі, або нової її форми. Нажаль цього не бачить вище керівництво Пенсійного фонду України. Це показує істинне ставлення держслужбовців Пенсійного фонду України до героїв Чорнобиля саме в 20 річницю Чорнобильської катастрофи.

Так все-таки, чи є в Києві справжні ліквідатори, і чи побачать їх в Пенсійному фонді України та в усіх його обласних та районних відділеннях?

Чи звертатися чорнобильцям до судів захищаючи свою честь і гідність?

Анатолій КОЛЯДІН,

головний редактор часопису „Пост Чорнобиль”,

голова Спілки ліквідаторів-інвалідів Чорнобиля 86

Надруковано «ПЧ» № 21-22 (45-46) листопад 2006

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 14 ноября 2006 г. в 8:07
и размещена в разделе Сторінка читача.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Чи є в Києві справжні ліквідатори?" Один комментарий

  1. Анатолий сказал(а):

    Что за вопрос, конечно есть.
    Иван Плющ, ликвидатор, инвалид чернобылец.
    Стыдоба, на его месте надо вешаться, это касается и Вовы Литвина участника боевых действий.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта