?> Чорнобиль-3000 | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
19.01.2007, рубрика "Слово редактора"

Чорнобиль-3000!?

1-е фото Рассказова

Фото Анатолий Рассказова

У 1986 році на 4-му блоці Чорнобильської АЕС сталася аварія, яка стала викликом людству: чи спроможне воно сприйняти уроки минулого? Ця величезна техногенна катастрофа поставила перед народами усього світу питання: як жити далі? Але чи сприйняли ми уроки Чорнобильської катастрофи? Що для нас Чорнобиль: минуле чи майбутнє? Яке майбутнє?

20 років пройшло. Що змінилося у наших поглядах на Чорнобиль? А що буде через 100 років? Через 1000 років? Чорнобиль-3000 – це дійсно реально? Чи через 1000 років людство взагалі не буде пам’ятати про Чорнобиль, як, скажімо, ми зараз про Атлантиду? Може нема кому буде згадувати?

 Ми пропонуємо для обговорення технічний аспект Чорнобильської катастрофи, а саме проект закону „Про Загальнодержавну програму зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта „Укриття” на екологічно безпечну систему”.  Зараз він знаходиться у Верховній Раді. Може хто хоче сказати своє слово? Є така можливість! Надсилайте свої думки до редакції часопису „Пост Чорнобиль”. Ми будемо раді вашим листам.

Надруковано «ПЧ» № 2 (50) січень 2007

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 19 января 2007 г. в 19:12
и размещена в разделе Слово редактора.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта