?> Чорнобиль, біль, тривога. Пам’ятаймо! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Чорнобиль, біль, тривога. Пам'ятаймо!
Чорнобиль. Виставка.


В Києві в Національному науковому центрі радіаційної медицини НАМН України відкрилася художня виставка під назвою «Чорнобиль, біль,  тривога.  Пам'ятаймо!».

Виставка, яка до цього вже експонувалася в різних місцях України та за її межами, представляє твори членів Національної спілки художників України – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1986 року, серед яких – Ю.Дрюченко, В.Вітер, О.Возіянов, А.Анікін,  Ж.Шанаєв,  С.Грицай, І.Гладких, В.Володина-Панченко, А.Марчук, О.Бреус.

Дивлячись на картини,  мимоволі повертаєшся у трагічні часи нашої недавньої історії. На полотнах художника  Юрія Дрюченка, який очолює творче об'єднання художників-ліквідаторів, зображені воїни-чорнобильці, які ціною свого здоров’я й життя врятували світ – життя інших людей та природне середовище планети. Це великий подвиг, і про це слід пам’ятати.В чорнобильських картинах графіка Жоржа Шанаєва притаманне йому філософське бачення світу йде поруч з тривогою за майбутнє, з пронизливим болем і трагедією людини, обпаленої Чорнобилем…

Художники через твори намагались передати історичні моменти та рухи непереможного духу того часу аби змінити свідомість людини та її ставлення до оточуючого середовища. Виставка художників-ліквідаторів – ще один заклик до людства пам'ятати про Чорнобиль у всіх його проявах та зробити усе можливе, щоб таке не трапилось у майбутньому.


Володимир Гудов,
спецкор "ПостЧорнобиля".
---------------------------------------------


Запись была опубликована: (ом) Пятница, 6 марта 2015 г. в 20:21
и размещена в разделе Творчість, Чорнобиль у мистецтві.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта