?> Чорнобильці Черкас вимагають від влади повернути їм здоров’я в обмін на пільги | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
27.01.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

Чорнобильці Черкас вимагають від влади повернути їм здоров'я в обмін на пільги

Блог «МИ ЧОРНОБИЛЬЦІ», 26 січня 2012 р.

«Заберіть пільги! Поверніть здоров'я ». Під таким гаслом третій тиждень, з 11 січня цього року, в Черкасах триває безстрокова акція протесту чорнобильців, розчарованих нарахуваннями пенсій. Про це сьогодні з місця подій повідомив священик УПЦ, ліквідатор аварії на ЧАЕС, інвалід 3-ї групи Борис Бродовський.

«Більшість чорнобильців отримали пенсію, нараховану по мінімуму, так як вони не мали великих зарплат на час участі в ліквідації аварії на ЧАЕС. Якщо питання стало саме таким чином, тоді хай влада поверне нам наше здоров'я і забере пільги », - говорить він.

Головна вимога чорнобильців - ліквідація привілеїв депутатам, міністрам, губернаторам, мерам міст і всім чиновників до 6 рангу. «Ми вимагаємо жорсткої державної економії всіх гілок влади і повернення виплати пенсій в правове поле відповідно до Законів України і Конституції», - кажуть учасники акції.

Крім іншого учасники акції в Черкасах ухвалили одноголосне рішення висловити недовіру методам і стилю роботи головам міської та обласної організацій «Союз Чорнобиль» і проголосували за створення альтернативної організації, доручивши обраній редакційній групі оформлення протоколу.

Більш докладно можна дізнатися за тел. 097-500-05-97 (Борис Андрійович Бродовський)

http://luganskie-chernobilci.blogspot.com/

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 27 января 2012 г. в 10:02
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта