?> Чорнобильці Львівщини знову протестують (ВІДЕО) | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
30.03.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

Чорнобильці Львівщини знову протестують (ВІДЕО)

«Східний експрес»,  п'ятниця, березня 30, 2012

Чорнобильці Львівщини знову протестують. Люди вимагають виплатити належну їм пенсію, передбачену законодавством і рішеннями судів.

Про це повідомляє видання ZIK.

Чорнобильці-інваліди першої категорії, згідно із законодавством, повинні отримувати від 6-ти до 10-ти мінімальних пенсій, а це щонайменше 5 тисяч грн. Натомість отримують лише по 800-900 грн. Лише близько двох сотень інвалідів-чорнобильців 1 категорії зверталися до судів, їхні позови задовольнили. Втім грошей люди так і не отримали.

Як розповіла голова Чорнобильського фонду Львівщини Валентина Буренок, у Міністерстві соціальної політики зазначали, що судові рішення, які набрали сили, виконуються. «Тому ми би хотіли запитати, де наші пенсії і де наші гроші?»,– каже жінка.

У Пенсійному фонді цю ситуацію коментувати відмовилися, начебто нікого із керівництва на місці немає.

Нагадаємо, акції протесту чорнобильців тривають ще з минулого року. У грудні 2011 вони пікетували Львівську обласну державну адміністрації: тоді начальникові Пенсійного фонду перепало на горіхи від обласної влади. А очільник області Михайло Костюк пообіцяв, що кошти людям повернуть. Втім недоплачених грошей чорнобильці так і не побачили, тож вже наступного тижня вони знову підуть на прийом до губернатора. Чорнобильці певні – Костюк просто заплющує очі на їхні проблеми.

http://torezdon.blogspot.com/2012/03/blog-post_7018.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 30 марта 2012 г. в 17:10
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта