?> Чорнобильці: ми ні про що не домовлялися з Пенсійним Фондом | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Чорнобильці: ми ні про що не домовлялися з Пенсійним Фондом

УКРАЇНСЬКА ПРАВДА, Четвер, 08 грудня 2011, 17:12

Чорнобильці, які голодують під Кабміном, спростовують інформацію про те, що вони начебто домовилися про щось із Пенсійним фондом.

Про це повідомив учасник акції Микола Костєв, пише УНІАН.

Він зазначив, що до них взагалі ніхто з уряду не приходив про щось домовлятися чи вести якісь переговори.

"На даний момент 10 чорнобильців, які оголосили сухе голодування сьогодні вранці, забрали з парку на лікування, тому що стан їхнього здоров’я різко погіршився", - повідомив Костєв.

Сам Костєв також припинив голодування і відправляється на лікування, тому що в нього піднялася температура під 40 градусів і він ледве говорить.

Костєв не уточнив, куди відправилися його колеги на лікування, але наголошує на тому, що ніхто з народних депутатів чи інших політиків їм не допомагають.

За словами учасника акції протесту, до них цілий день приходили народні депутати з різних політичних сил, але так і ніхто не допоміг з вирішенням питання щодо встановлення намету.

Наразі заявка учасників акції на дозвіл встановити намет перебуває в Київській міській державній адміністрації, але рішення поки що немає.

Костєв також наголосив на тому, що чорнобильці не збираються припиняти голодування і до них на підтримку прибувають нові і нові люди.

Зараз в Маріїнському парку голодують близько 30 чорнобильців.

Як відомо, сьогодні вдень джерело у правоохоронних органах повідомило, що нібито 12 чорнобильців, які голодують біля Кабміну, після зустрічі з представниками Пенсійного фонду висловили бажання повернутися додому.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/12/8/6822924/

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 8 декабря 2011 г. в 21:43
и размещена в разделе Дайджест, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта