?> Чорнобильці обіцяють нові масштабні протести, бо влада їх обдурила | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.11.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Чорнобильці обіцяють нові масштабні протести, бо влада їх обдурила

Відголос.сом, 05 листопада 2011, 06:47

7 листопада в Києві при участі чорнобильців і афганців пройде друга Всеукраїнська акція протесту.

Про це заявив представник активістів-чорнобильців у Донецьку Микола Сенчин.

Чорнобильці кажуть, що в п'ятницю Пенсійний фонд на 70% скоротив пенсії чорнобильцям і учасникам бойових дій.

Якщо раніше ліквідатори аварії на ЧАЕС одержували в середньому по 7 тисяч гривень, то сьогодні на їхніх рахунках було не більше 2 тисяч гривень.

Таким чином, запевняння прем'єр-міністра Миколи Азарова і віце-прем'єра Сергія Тігіпка про те, що соціальні виплати не тільки не уріжуть, але ще і піднімуть, виявилися неправдою, запевняє Сенчин.

Він повідомив, що уряд України порушив меморандум, підписаний 30 вересня з представниками всеукраїнських громадських організацій афганців і чорнобильців.

"У понеділок ми з афганцями зберемося під стінами уряду і Ради. Ми покажемо, що буває за обман. Акції протесту в Греції видадуться їм легкою розминкою", - заявив Сенчин.

Раніше представники всеукраїнських громадських організацій афганців і чорнобильців підписали декларацію з вимогою розпустити Раду і Кабмін.

Нагадаємо, 1 листопада під стінами Ради проходив мітинг чорнобильців. Невдоволення мітингувальників переросло в активні дії: вони почали ламати паркан, який розташований по периметру Верховної ради. Зламавши паркан, мітингувальники прорвалися до входу в будівлю парламенту, але правоохоронці заблокували вхід і відтіснили чорнобильців. Близько 500 осіб заполонили подвір'я Верховної ради. Потім чорнобильці пішли в рукопашний на "Беркут" прямо під дверима Ради, але беркутівці їх відтіснили.

3 листопада мітингувальники під Радою знову почали розхитувати і зламали паркан. Натовп побіг до входу в будівлю парламенту, але дорогу їм перекрили правоохоронці. Люди почали закидати міліціонерів гарбузами, а ті - відтісняти натовп до межі паркану.

Один беркутівець отримав поранення під час штурму будівлі парламенту мітингувальниками. У столичному главку міліції повідомили, що хтось із учасників акції протесту вдарив правоохоронця кастетом у щелепу, внаслідок чого той знепритомнів.

Источник «Остров»

http://vidgolos.com/121531-68-chornobilci-obicyayut-novi-masshtabni-protesti.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 5 ноября 2011 г. в 7:18
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Чорнобильці обіцяють нові масштабні протести, бо влада їх обдурила" 5 комментариев

 1. Владимир сказал(а):

  Кто такой М.Сенчин? Актив группа о наком ничего не знает. Откуда он?
  Никто на 7 ноября Киев не планировал. 8 ноября мы собираемся у обл.прокуратуры
  со своими требованиями и для подачи заявлений. Не верьте провокаторам,- это
  захотели отличиться коммуняки под руководством ПРигионалов!!!

 2. Николай86 сказал(а):

  Донечани!! опублiкуйте контактний номер телефону ЛУБНИ Вас пiдтримають!!!!!

 3. Игорь сказал(а):

  Ребята, Лисичане только сегодня приехали(4.11.2011) с первой акции.На 7.11.2011.разворачиваем палаточный городок возле обл.администрации.9.11.2011 снова едим в Киев.На понедельник мы физически не успеваем подготовиться.Интерестно,а где дончане были 1.11.2011 и 2.11.2011г,под радой и кабмином их было мало…..

 4. анатолій сказал(а):

  Люди! Кто представляет интересы чернобыльцев? Фамилия! Кому верить? Это же стыд и позор когда 3,14дарас Ляшко вертелся во всех позах в толпе. Этот наш представитель? Или те, которые нас каждый раз созывают, чтобы мы тратились на дорогу и возвращались ни счем, потому что им так выгодно, чтобы народ выпустил пар, свалив в очередной раз забор. “Пост Чернобыль” возьмите хоть вы инициативу по правдивым афишам! И наконец, объясните: ехать ли в Киев 7 ноября?

 5. остап сказал(а):

  на сайте я чернобылец все толково сказано прочитайте и вопросы отпадут

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта