?> Чорнобильці Олександрії продовжують акцію протесту проти порушення їхніх Конституційних прав | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
24.09.2012, рубрика "Новини, Слово редактора"

Чорнобильці Олександрії продовжують акцію протесту проти порушення їхніх Конституційних прав

До пікетувальників, які проводять акцію біля пам’ятника встановленого на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС,приїхав мер міста  Степан Цапюк, який запропонував винести їхні вимоги на розгляд позачергової сесії міської Ради.

Протестувальники вимагають внести до порядку денного до порядку денного позачергової сесії питання про порушення соціальних прав та пенсійного забезпечення чорнобильців а також наступні вимоги:

1) Направити листи до КМУ, ВРУ,та Адміністрації Президента про порушення ст. 22, ст.58 Конституції України, які виникли при прийнятті КМУ постанови № 1210 у частини постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

2) В листах вимагати від Президента та КМУ,зобов’язати ПФУ виконувати  рішення судів в частинах статей 50, 54, ЗУ № 796 – ХІІ , виконувати вимоги Конституції України.

3) Вимагати правильного і справедливого перерахунку пенсій для всіх категорій ліквідаторів,та переселених із зони відчуження громадян, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

4) Направити листа Президенту України,як гаранту наших конституційних прав, які виявились  порушені.

Якщо наші вимоги не будуть почуті,залишаємо за собою право стояти безстроково,та гуртуватися з небайдужими по всій Україні у більш потужні акції, щоб потім свої вимоги передати безпосередньо під стінами Адміністрації Президента, КМУ, ВРУ.

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 24 сентября 2012 г. в 7:27
и размещена в разделе Новини, Слово редактора.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта