?> Чорнобильці пікетували Кабмін – вимагали виплати пенсій [відео] | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
10.10.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

Чорнобильці пікетували Кабмін - вимагали виплати пенсій [відео]

"5 канал", 10.10.2012 15:09

Сьогодні у Києві протестували чорнобильці. Близько півсотні активістів пікетували будівлю Кабінету міністрів.

Вимагали виконати рішення судів про виплату пенсій. Чорнобильці нарікають, що постанови не виконуються роками. Мітингувальники вимагали зустрічі із прем'єром. Проте, жоден із представників уряду до них не вийшов. Натомість, у Союзі чорнобильців України наголосили - вимоги виконати неможливо, бо у держави немає на це коштів

Протестувальник: "Прем'єр-міністр обіцяв, що сьогодні зустрінеться з ліквідаторами. Ми прийшли, а він, як ви бачите, не має бажання спілкуватися із ліквідаторами".

Протестувальниця: "Інваліди третьої групи - 900 з чимось гривень, інваліди другої групи - 1050, інваліди першої групи - 1200 чи що. Ну що це за пенсія у чорнобильців".

Юрій Андрєєв, президент ВГО "Союз Чорнобиль України": ""Союз Чернобыль Украины" принял решение и потребовал от правительства прекратить заниматься вот этим жлобством, прекратить оплачивать пенсии не заработанные, потому что на один иск, чтобы его удовлетворить, нужно было забрать у 30 чернобыльцев все из карманов".

http://5.ua/newsline/232/0/96479/

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 10 октября 2012 г. в 20:52
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Чорнобильці пікетували Кабмін – вимагали виплати пенсій [відео]" 2 комментария

  1. Валерій сказал(а):

    Чомусь цьому Юрику захотілось ще забирати гроші у ТРИДЦЯТИ чорнобильців, а не згадати скільки у них вкрадено та сховано по офшорах, витрачено на коштовності та гульки депутато-олігархами та приближеними до них (як і ВОНО сАМЕ…), ще й старається звинуватити як живих так і мертвих у продажності ч и шкурництві.
    Та чи є на цьому світі гірший ІУДочка?… Всі власть імущі, в розрахунок не йдуть, вони явні ОКУПАНТИ, що закінчують дорозтягвани нещасну Україну!
    Діти, онуки та правнуки не простять нам, якщо ми не зуміємо запроторити за грати цю нечисть.

  2. Анна сказал(а):

    Что ты мелешь? От страха совсем “крыша поехала”?

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта