?> ЧОРНОБИЛЬЦІ ПРИКАРПАТТЯ ЗАКЛИКАЮТЬ ПОБРАТИМІВ НЕ ВДАВАТИСЯ НА ПРОВОКАЦІЇ “мартинців” | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
11.11.2011, рубрика "Підрозділ № 6033"

ЧОРНОБИЛЬЦІ ПРИКАРПАТТЯ ЗАКЛИКАЮТЬ ПОБРАТИМІВ НЕ ВДАВАТИСЯ НА ПРОВОКАЦІЇ "мартинців"

11.11.2011

Шановні побратими!

Вчора,09 листопада троє воїнів нашого батальйону вдалися до екстремістських дій у приміщенні Калуського міськрайонного управління Пенсійного Фонду України. Вони звинувачували у грубій формі у всіх гріхах начальника. Я особисто такі дії засуджую. Усі свої протестні акції ми розробляємо і проводимо виключно за рішенням загальних зборів. Кожна наша акція спрямована на реальний результат. Хочу Вас закликати не вдаватися до махновщини і діяти у правовому полі і за принципами людської моралі,поваги кожного.

Усі троє отримували пенсії за рішеннями судів. На щастя, нинішній розмір їх пенсій,вважаю тимчасово, мені навіть у сні не може уявитися. І таких

сьогодні значно більше,ніж таких щасливчиків,котрим вдалося домогтися законного рішення у судах. До речі,серед калуських чорнобильців статус першої категорії мають 70 чоловік,а пенсії по Закону - 6,8,10 мінімальні пенсій за віком - отримують лише 17. А чим гірші інші 53?! Їм теж по закону належиться пенсія за статтею 54.

Ми усі виступаємо за верховенство права,за святе виконання рішень судів. Обмеження наших компенсацій розроблялося і приймалося в одному центрі - Адміністрації Президента України. Свій гнів треба висловлювати саме туди,як роблять щоденно чорнобильці Сходу України. Треба долучатися до них,оскільки 300 мітингувальників нинішня влада не хоче і не буде чути. Потрібні тисячі. А відсиджуватися в окопах і звідти,вискочити мов той з конопель, крім піару нічого не дасть.

Прошу свої дії узгоджувати з керівництвом нашого об"єднання і не піддаватися на провокації мартинців,які у такий спосіб позбавили роботи невинну людину, Данилюка П.В.

Вам потрібна, думаю, справедливість,а не сліпа помста.

ЯРОСЛАВ ОЛІЙНИК

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 11 ноября 2011 г. в 20:01
и размещена в разделе Підрозділ № 6033.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "ЧОРНОБИЛЬЦІ ПРИКАРПАТТЯ ЗАКЛИКАЮТЬ ПОБРАТИМІВ НЕ ВДАВАТИСЯ НА ПРОВОКАЦІЇ “мартинців”" 6 комментариев

 1. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

  ИНТЕРЕСНО !! ЭТО КАКОГО ОБЩЕГО СОБРАНИЯ ?? АНДРЕЕВСКОГО ?? А ПОЧЕМУ ВЫ ВСЕ В СУД НЕ ОБРАТИЛИСЬ ?? А СЕЙЧАС ВЫСТУПАЕТЕ ПРОТИВ ТЕХ КТО ДЕЙСТВОВАЛ В ПРАВОВОМ ПОЛЕ ?? ДА РЕБЯТА ДЕМОКРАТЫ СИЛЬНО ВАМ ЗАСЛАЛИ ЧТО ВЫ НА СВОИХ НАЧИНАЕТЕ ПЕРЕТЬ. ВОТ ЭТО И ЕСТЬ ХОХЛЯЦКИЙ МЕНТАЛИТЕТ ХОХЛЯЦКАЯ ЗАВИСТЬ. НЕ НАДО БУХАТЬ А В СУД ПОДАВАТЬ И БОРОТЬСЯ.

 2. Віктор сказал(а):

  Чи ти зовсім дурний, чи головою об стінку стукнутий, хто тобі, дурню заважав йти до суду і відстоювати свої законні права згідно чинного законодавства, чи від тебе хтось закони ховав, чи ти кайданами до батареї був прикутий, баран, суд на все стадо рішень не приймає, кожен зобов’язаний індивідуально відстоювати свої права.

 3. Александр сказал(а):

  Ребята,бросайте ссориться, ведь это только наруку политикам и олигархам,ихняя цель – раздробить,разъединить и поссорить людей между собой дабы лохами управлять по ихнему сценарию.Я уверен,что руководители ПФ здесь не причём,потому,что они подчиняются министру соцполитики – Тигибко,и премьэр – министру Азарову,а парламент(причём 99,8%)это криминальные авторитеты которые лобируют только свои интересы.Поэтому мы,чернобольцы должны реально объединиться и никакой политики,иначе нас выставят как монстров,которые защищают только свои шкурные интересы,а не Конституцию и Законы Украины.Давайте сообща снимем предателя Союза Чернобыль Украины и его подхалимов,для этого нужен созыв съезда реальных чернобольцев,и пишите массово в генпрокуратуру и ВР на Тигибка,как основного,преступного нарушения Законов и Конституции Украины.

 4. Михайло сказал(а):

  Борис, Віктор і Олександр – дуже правильно, що Ви висловлюєте особисту думку.
  А тепер запрошую Вас по даній публікації прочитати коментарі і на сайті по даній тематиці,
  http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=11457
  і звичайно зробити де-які висновки по даній тематиці…
  Ми повинні бути тільки разом на мою думку і не зважати на особисті розбіжності,
  а тоді знову буде приємно почути Вас якщо Ви згідні.

 5. Михайло сказал(а):

  Хлопці, для чого нам ВРУ, як Постанова КМУ стала важливіша?

 6. Дослідник сказал(а):

  А взагалі звідки взявся vip-”чорнобилець” мартинець?
  А скільки у нього послідовників?
  А хто з чорнобильців його по крайній мірі рекомендував бути радником Голови ОДА?
  А чи запитував сам д.М.Вишиванюк, чи чорнобильці згідні на такого (з)”радника”?
  І взагалі питання не в зависті, щоб зайняти місце радника по чорнобильських питаннях на громадських засадах при голові ОДА,(хоча такі там мають певні “девіденти”, а що це позор для сьогоднішнього режиму, бо це людина з подвійними стандартами!
  Та думаю, що якраз вимальовується загальна картина, що один другого вартий або перефразувавши ” одна пара кальош”.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта