?> Чорнобильці та Афганці: Це чергова брехня влади | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
01.10.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Чорнобильці та Афганці: Це чергова брехня влади

«UkrLife.net», 1 Октябрь 2011

29-30 вересня деякі інформаційні агенства повідомили , що під час переговорів голови Луганської обласної адміністрації Пристюка з лідерами наметавого містечка ветеранів Чорнобиля , та Афганістану сторони прийшли до консенсуса та вирішили розібрали намети.

Сьогодні о 8 ранку я особисто спілкувався з комендантом наметового містечка Остєвим Миколаєм та активістами з Лисичанська , Первомайська , Луганська .Вони огололошують про відсутність спільних поглядів по рішенню проблеми пільгових категорій . У Луганську дуже похолодало . тому вони були вимушені скоротити кількість протестуючих.Але вони будуть стояти до повної перемоги і готуються до протестів у Києві.

З неофіційних джерел стало відомо про візит в Луганськ Президента України на початку жовтня . Ця брехня може спрацювати проти і так відсутнього авторитету влади.

http://ukrlife.net/chornobiltsi-ta-afgantsi-tse-chergova-brehnya-vladi/

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 1 октября 2011 г. в 9:58
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Чорнобильці та Афганці: Це чергова брехня влади" 3 комментария

  1. Вячеслав Мазуренко сказал(а):

    Власть будет тогда считаться с интересами афганцев,чернобыльцами,если они будут иметь сильнейшую поддержку от народа.Кулак сильнее растопыренных пальцев.

  2. Горан сказал(а):

    І рахуватись з нами почне, тільки тоді, коли отримає тим кулаком по пиці.

  3. Игорь сказал(а):

    А некоторым из власти,ну очень сильно хотелось бы помассажаровать их откормленные и холеные ряхи.Ничего,Бог даст и на нашей улице будет праздник…..

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта