?> Чорнобильці вимагають свої гроші, а владі пропонують урізати виплати | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
18.11.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Чорнобильці вимагають свої гроші, а владі пропонують урізати виплати

"Українська правда", 18 листопада 2011, 10:30

"Чорнобильці" вимагають виконання рішень судів щодо соцвиплат їм і порушення кримінальних справ проти посадових осіб, які не виконують рішення судів.

Про це йдеться у резолюції форуму "Чорнобильських організацій України".

"Ми не вимагаємо збільшення обсягу соціальних гарантій. Ми відстоюємо наші права, що гарантовані законом "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", і неодноразово підтверджені рішеннями Конституційного Суду України та рішеннями судів України", - сказано в ній.

"Ми вимагаємо виконання рішень судів, що набрали чинності, й порушення кримінальних справ проти посадових осіб, які не виконують рішення судів", - заявляє об’єднання чорнобильських організацій.

Вони закликають суддів дотримуватися законів України, "незважаючи на тиск з боку урядових структур".

Чорнобильські організації пропонують:

"Прийняти до кінця року законопроект про скасування до 2015 року усіх видів пільг і доплат (матеріальних допомог, пільг і виплат на проїзд, лікування, оздоровлення тощо) для народних депутатів, президента, членів уряду, губернаторів і мерів, а також про запровадження для них оплати праці виключно у межах посадового окладу".

У держбюджеті на 2012 рік та на наступні роки вони пропонують "радикально скоротити" бюджетні видатки на утримання керівних органів державної влади Верховної Ради, Кабміну, Адміністрації президента та на фінансово-бюджетне забезпечення діяльності народних депутатів і службовців вищих ешелонів влади.

"Заборонити вносити законом про державний бюджет зміни до розмірів і порядку виплат соціальних допомог, встановлених спеціальними законами", - закликають чорнобильці.

Вони також просять до кінця 2011 року "терміново" виконати пункт Програми соціальних реформ президента щодо запровадження державного аудиту усіх видів соціальних виплат і допомог (в тому числі чорнобильських і афганських).

До службовців, винних у зриві виконання цього пункту програми соцреформ, вони пропонують застосувати відповідні дисциплінарні заходи.

Чорнобильці також пропонують Віктору Януковичу взяти під жорсткий контроль виконання положень постанови Кабміну від 6 липня цього року щодо соціального забезпечення чорнобильців та родин, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи.

"Встановити розміри і порядок виплати державних соціальних допомог вразливим категоріям громадян виключно на рівні закону та не допускати самовільного визначення урядом розмірів таких соціальних допомог залежно від наявності коштів у державному бюджеті", - пропонують вони.

Наразі чорнобильці вважають, що Кабмін "веде політику на ліквідацію соціальних прав чорнобильців", і дії президента, парламенту та уряду є "протизаконними", бо "не забезпечують соціальні гарантії постраждалих від Чорнобильської аварії та ліквідаторів".

Вони також інформують, що Юрій Андрєєв не є представником Чорнобильського руху, бо учасники Форуму висловили йому недовіру.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/11/18/6764534/

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 18 ноября 2011 г. в 12:56
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Чорнобильці вимагають свої гроші, а владі пропонують урізати виплати" 2 комментария

  1. юрий сказал(а):

    обязательно вывести ПРдунов,комуняк и литвиновцев из РАДЫ! голосуй за других, только ни за ЭТИХ!

  2. Горан сказал(а):

    Андрєєва неа палю !!! ПРдунів на гілляку !!! Ось і весь “базар” (по їхній темі), і так все зрозуміло…

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта