?> Чорнобильці знову встановили намет біля Кабміну | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
04.06.2014, рубрика "Новини"

Чорнобильці знову встановили намет біля Кабміну

Блог «Чорнобильський Прес-експрес», 4.06.2014

Як повідомив телефоном один із координаторів з проведення акції протесту інвалідів-ліквідаторів Андрій Черевко, сьогодні протестувальниками біля будівлі Кабінету Міністрів України встановлено новий інформаційно-агітаційний намет. Вчорашні події зі знесенням намету - лише додали рішучості чорнобильцям.

Нагадаємо, що вчора, близько 21 години, було здійснено розбійний напад невідомими особами на "чорнобильський" намет, який встановили чорнобильці біля будівлі Кабінету Міністрів України. Внаслідок нападу, намет було порізано і розібрано, а згодом і взагалі вкрадено.

Свою акцію учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС розпочали ще напередодні річниці Чорнобильської катастрофи, встановивши перший намет біля будівлі Верховної Ради України, а згодом і біля Кабінету Міністрів, щоб таким чином привернути увагу можновладців на умови життя ліквідаторів.

Ліквідатори вимагають  виконання Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи", а також виконання рішень національних судів та Європейського суду з прав людини в частині пенсійного забезпечення.

http://chernobylpres.blogspot.com/2014/06/blog-post_7217.html#more


Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 4 июня 2014 г. в 14:36
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта