?> Чорнобильців не пустили на засідання суду, на якому їм заборонили мітингувати | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
30.11.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Чорнобильців не пустили на засідання суду, на якому їм заборонили мітингувати

Gazeta.ua, 30.11.2011 12:08

Вчора, 29 листопада, чорнобильців не пустили на засідання суду, який ухвалив рішення про заборону акції під Кабінетом міністрів.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

"Вчора о 16.15 нам подзвонили з Окружного адміністративного суду і запропонували прийти на судове засідання на 17 годину. Ми приїхали. Охоронець відправив нас під один із кабінетів. Під ним ми простояли 6 хвилин, після чого із сусіднього кабінету вийшов суддя і пішов. А секретар сказав нам, оскільки ми не з’явилися на судове засідання, то було прийнято рішення щодо письмового впровадження", - розповів учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, інвалід 2 групи з Харкова Петро Прокопенко.

Він зазначив, що ніяких повісток їм не вручали, а копії позовних заяв віддали тільки після невеличкого скандалу.

"Згідно з постановою, рішення було винесено о 17.30. Ми нібито не з'явилися на засідання і слово для захисту нам не надали. О 18.40 ми отримали копію постанови, в якій зазначено, що "у звязку з тим, що Київ — це столиця європейської держави, проведення акції в центрі міста заборонен". Ми вважаємо, що це рішення суду іде в розріз з нашими конституційними правами. На нашу думку, нормативні акти, на які посилається суд при ухваленні цього рішення, є неконституційними", - додав Прокопенко.

http://gazeta.ua/articles/politics/_chornobilciv-ne-pustili-na-zasidannya-sudu-na-yakomu-jim-zaboronili-mitinguvati/412024

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 30 ноября 2011 г. в 12:40
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Чорнобильців не пустили на засідання суду, на якому їм заборонили мітингувати" 3 комментария

  1. Татьяна Ивановна сказал(а):

    Неужели мы европейское государство? Вот это да! Да неужели в Европе так игнорируют ЗАКОН, как у нас? И неужели в Европе так ведут себя судьи в административном суде? Позор! Придет время и ЕВРОПА научит вас, народных отщепенцев, уважать ЗАКОНЫ своей страны!!!

  2. ВЕРА сказал(а):

    к чему теперь эта писанина когда мы вчера так жидко обосрались? а все потому что все по диванчиках терлись….жила слаба приехать было вКиев а теперь до конца свох дней будем сопли жевать да в нищете прозябать!!!!!!!!!!

  3. ВЕРА сказал(а):

    ЧТО ЗАСЛУЖИЛИ ТО И ПОЛУЧИЛИ…….показали на что мы способны!!!!!!!!а ведь вчера была возможность изменить ситуации на лучшее….азарав только сегодня обьявил ту постанову что зделает нас нищими…!!!!!!!!!!! а до вчера они еще ждали….не решались….ЭХ…..МУЖИКИ!!!!!!!!!мне за вас стыдно!!!!!!!!!!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта