?> Чорнобильська АЕС інформує | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
23.04.2013, рубрика "Новини"

Є дозвіл на будівництво нового Конфайнменту!

Служба інформації ЧАЕС, 23.04.2013

22 квітня 2013 року Державна інспекція ядерного регулювання України в рамках перетворення об'єкта «Укриття» Чорнобильської АЕС на екологічно безпечну систему видала окремий письмовий дозвіл серії ОД № 000033/5 .

22 квітня 2013 року ДСП ЧАЕС в рамках перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему отримала окремий письмовий дозвіл Державної інспекції ядерного регулювання України на здійснення робіт з будівництва та монтажу першого пускового комплексу нового безпечного конфайнмента об'єкта «Укриття» (ПК-1 НБК).

Дозвіл видано за результатами виконання державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки проекту «Новий Безпечний Конфайнмент (НБК). Пусковий комплекс-1 (ПК-1). Ліцензійний пакет – 6 (ЛП-6). Проект «Захисна споруда з технологічними системами життєзабезпечення та необхідною інфраструктурою».

Дозвіл видано відповідно до вимог нормативно-правового акту «Умови та порядок видачі окремих письмових дозволів на види робіт чи операцій щодо перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему», а також умов ліцензії на експлуатацію об'єкта «Укриття».

Роботи по вищезазначеному проекту будуть виконуватись підрядником ДСП ЧАЕС – СП «Новарка» (Франція) з залученням українських та зарубіжних субпідрядних організацій.

Довідково.
Всі роботи по проекту НБК поділені на шість ліцензійних пакетів. Роботи по трьом з них, а саме: очищення майданчика будівництва і роботи по влаштуванню траншей, котлованів, фундаментів підйомних веж, робочої платформи для монтажу Арки, фундаменти в зоні монтажу - завершені. В стадії завершення фундаменти транспортної зони. Ліцензійний пакет основної споруди ЛП-5, який включає фундаменти, металоконструкції, обшивку і технологічну споруду, був затверджений в грудні 2011 року. Саме по ньому зараз ведуться роботи з монтажу арки на проммайданчику ЧАЕС. Ліцензійний пакет-6 - один з основних пакетів будівництва нового безпечного конфайнмента, який передбачає інтеграцію всього проекту НБК.

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 23 апреля 2013 г. в 13:39
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта