?> Декілька ліквідаторів навіть зайняли актову залу і домоглися зустрічі з керівниками управління | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.06.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Декілька ліквідаторів навіть зайняли актову залу і домоглися зустрічі з керівниками управління. Люди бояться, що не отримають пенсій.

Сайт «Харківські Вісті»

Відео: http://www.visti.tv/new.aspx?newsid=7601

Колись вони ризикували життям і ліквідовували катастрофу на Чорнобильській АЕС. Ці люди рятували не тільки Україну - весь світ. І дуже часто ціною власного здоров'я. Сьогодні ж держава виділяє їм усього чотири гривні на місяць на безкоштовні рецепти.А щоб отримувати пенсії, багатьом чорнобильцям довелося пережити судову тяганину.Тепер люди невдоволені доповненнями до бюджету, які підписав Президент. Адже можуть залишитися взагалі без грошей. Бо у пенсійного фонду брак коштів. Також громадським організаціям стало відомо про листа до начальника головного управління пенсійного фонду області від заступника голови правління пегсійного фонду України. Активісти розповідають: у документі міститься вказівка - не виконувати рішеня судів. І не платити чорнобильцям заслужених пенсій. Валерій Бєляков - член координаційної ради чорнобильських громадських організацій при обладміністрації. Він говорить: сьогодні був не мітинг, не акція протесту. Люди прийшли на колективний прийом до керівництва обласного управління пенсійного фонду.У головному управлінні пенсійного фонду в області чорнобильців запевнили - поки що пенсії будуть. Але люди говорять - якщо грошей не побачать - звернуться sp заявами до прокуратури. А невиконання рішень суду посадовами особами карається не тільки штрафом, але й позбавленням волі. На строк до трьох років.

Катерина Грицаєнко. Денис Агеєнко. Вісті.

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 29 июня 2011 г. в 22:15
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта