?> День пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.05.2005, рубрика "Соціальне партнерство"

Не дозволимо поховати правду!

22 квітня 2005 р. в ПК „Дарниця” відбувся День пам’яті (19 роковини) жертв Чорнобильської катастрофи.

Організатор вечору „Фонд інвалідів Чорнобиля – 2” Дарницького у м. Києві району (голова Фонду Тетяна Хмелинок). Вечір відбувся за сприяння і підтримки Дарницької державної адміністрації (голова Микола Кирилюк, заввідділом культури Ніна Кузнєцова), депутатів Київради Костюка О.В. (помічник Вержук О.П.), Іванченка В.П. та його команди, а також депутатів райради таких як: Ростунов В.К., Старов С.Ф., Братко В.І., Стороженко В.С., Алентьєва Л.І., Райко А.О., Неїма М.М., Кузьменко А.М., Безгін О.Д., Заліська С.Д., Яцюк М.І., Харченко С.І. (помічник Герасименко Л.М.), Лузя Ю.К., Сікалова В.Ю., Балабан Р.В.

Також підтримку надали давні друзі Фонду інвалідів Чорнобиля: президент НАЕК „Енергоатом” Юрій Недашковський (помічники Олексій Березін, Анатолій Маторін); директор НТЦ Я та РБ Васильченко В.М. та його колектив; голова Фонду Миру Ганцяк Д.М. (помічник Шевченко О.М.); голова ЦК „Укрелектропрофспілки” Шишов С.С.

Початок вечору: діти з запаленими свічками проходять через весь зал, на сцені співає хор „Аве Марія”, ведуча вечора Галина Касієва – лауреат міжнародних премій, зачитує імена загиблих і померлих жертв Чорнобильської катастрофи членів Фонду інвалідів Дарницького району.

Далі виступають народні артисти України О. Трофимчук (виконує пам’ятні „Журавлі”), Анатолій Паламаренко (читає прозу О.Довженка) В.Пащенко (кіноактор „В бой идут одни старики”, виконує пісню „Смуглянка” з того ж кінофільму, читає прозу). В програмі бере участь хор „Рідна пісня” з участю Зінаїди Салатової-Михайлюк (виконує народні пісні).

З промовою до постраждалих виступає на сцені народний депутат України Анатолій Раханський.

В залі сотні інвалідів Чорнобиля Дарницького району і запрошені гості з м. Києва.

Закриває вечір протоієрей отець Всеволод з молитвою „О здравии”.

З кожним роком все менше стає постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, все більше не вирішених проблем і разчарувань до уряду, який не вирішує проблеми чорнобильців, що знищуються цілеспрямовано своєю неповагою до постраждалих. Якщо ми разом будемо пам’ятати ті страшні дні трагедії з епіцентру ядерного вибуху, ми не дозволимо уряду закрити Чорнобильську тему і поховати правду заживо при нашій пам’яті, поки ми живі!

Тетяна ХМЕЛЕНОК,
голова Фонду інвалідів Чорнобиля - 2
Дарницького району м. Києва

Надруковано «ПЧ» № 5(17) травень 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 5 мая 2005 г. в 12:53
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта