?> ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС У МІСТІ ВАЛКИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
15.12.2015, рубрика "Новини"

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС У МІСТІ ВАЛКИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Валківська чорнобильська громада невелика, але дружня і бойова. Її актив, на чолі з Володимиром Кулагіним, не відразу, але переконали місцеву владу у необхідності присвоїти центральній магістралі міста, по які у далекому 1986 році, рухались безкінечні колониавтомобілів на ліквідацію Чорнобильської ядерної техногенної Катастрофи, у проспект «ГероївЧорнобиля». Почесну місію прикріпити адресну дошку було доручено Олександру Сметані, якийвже 3 травня 1986 року приймав участь у евакуації населення із зони відчуження.

До речі, у встановленні офіційного Дня вшануванні учасників Катастрофи (не аварії, як означено у президентському указі) на Чорнобильській АЕС в Україні, є конкретні автори-харків'яни, яким належить ця ідея – Олег Красовський, Володимир Білоєнко та Микола Дерев'янко

Юрій Ворошилов

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 15 декабря 2015 г. в 20:17
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта