?> День вшанування учасників ЛНА на ЧАЕС | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
14.12.2006, рубрика "Новини"

Рятувальники Київщини вшанували чорнобильців

14-го грудня Броварським управлінням ГУ МНС у Київській області проведені урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та закладення першого каменю на побудову пам’ятника їм. На фасаді частини в бойовій готовності вишикувана пожежно-рятувальна техніка та особовий склад, представники ГУ, керівники районної та міської влади, депутати міста та району, ветерани і гості.

Київщина 1Київщина 3

Відкриваючи мітинг, начальник райуправління підполковник внутрішньої служби Микола Семиног зазначив важливість такого свята. Присутні поклали квіти до стели ветеранам-чорнобильцям на Алеї Слави в парку міста та вшанували тих, кого вже немає серед нас, хвилиною мовчання. Потім до слова запросили першого заступника голови Броварської райдержадміністрації Олексія Дармограя, голову райради Юрія Кушніренка, ветеранів і почесних гостей. Усі вони говорили про героїчні зусилля пожежних, усіх тих, хто пройшов Чорнобиль, та їхню самопожертву у 1986 році, які й дали змогу впоратися з цим страшним лихом на нашій землі і зберегти майбутнє. Заступник начальника ГУ МНС у Київській області полковник внутрішньої служби Володимир Кульбіда подякував ветеранів за ратний подвиг і самовіддану працю в ім’я Батьківщини та вручив „Почесну відзнаку” МНС України колишньому заступнику начальника управління пожежної охорони Київщини Петру Левченку і Грамоту МНС – колишньому працівнику пожежної частини міста Чорнобиль Володимиру Прищепі. А райуправління МНС ветеранів і кращих співробітників відзначило грошовими винагородами. Ветеранські організації області та району, міська та районна влада, громадськість виступили замовниками будівництва пам’ятника, котрий увічнить подвиг броварчан, ліквідаторів наслідків найстрашнішої аварії в історії людства, – сказав голова Ради ветеранів області полковник внутрішньої служби Анатолій Бондаренко. Сьогодні на території ПДПЧ-10 закладений перший камінь під його будівництво, спільними зусиллями проект буде втілений у життя. Місце побудови пам’ятника урочисто освятив настоятель храму святих Апостолів Петра і Павла протоієрей Олександр Левчук. Майбутнє завжди має витоки з минулого.

Сьогоднішні урочистості в Броварах – важливе підтвердження того, що кожен із нас і всі ми разом мусимо берегти і зміцнювати зв’язок поколінь на нашій землі. І тоді все буде гаразд у нашому спільному домі.

Ольга Терещенко,

співробітник центру пропаганди

ГУ МНС у Київській області.

Надруковано "ПЧ" № 23-24 (47-48) грудень 2006

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 14 декабря 2006 г. в 13:26
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта