?> Discovery покаже фільм “Битва за Чорнобиль” | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
21.04.2011, рубрика "Дайджест"

Discovery покаже фільм "Битва за Чорнобиль"

Gazeta.ua 20.04.2011

Discovery покаже фільм "Битва за Чорнобиль"

У 25-ту річницю Чорнобильської катастрофи, 26 квітня о 20:05 в ефірі Discovery Channel вийде документальний фільм "Битва за Чорнобиль" режисера Томаса Джонсона.

"Глядачі дізнаються факти, які ретельно замовчувалися урядами різних країн світу, і побачать унікальні архівні кадри, зняті на місці подій", — йдеться у повідомленні Discovery.

Також у стрічці зафільмовані свідчення очевидців: ліквідаторів аварії, мешканців Чорнобиля і Прип'яті, лікарів і генетиків, енергетиків і представників влади. Зокрема, у "Битві за Чорнобиль" вийде інтерв'ю зМихайлом Горбачовим, який особисто розповість про те, що відбувалося в Кремлі з того моменту, як прийшла звістка про аварію.

Хронометраж фільму — 94 хвилини.

У картині використані матеріали з архівів студії "Телекон" (Київ), Інституту Курчатова (Москва), Інституту Жукова (Москва), "Чорнобиль інформу" ("Київ), 4 фотографії з конференції у Відні, 3 фотографії Чорнобиля із супутника, запис виступу професора Пеллерина в Парижі, фрагменти документальних фільмів „Гарантія 30 років" Волчакова і „Дзвін Чорнобиля" Роллана Сергієнка, фрагменти радянських новинних програм.

У фільмі беруть участь Юрій КорнєєвМихайло ГорбачовІгор КостінВолодимир ГребенюкЮлія Мартиненко, Ханс БліксМикола АнтошкінНаталія Надєждіна,Василь НестеренкоВолодимир НаумовАндрій НассоновВолодимир Амелков,Микола ТаракановЛев БочаровОлександр ФедотовАлла Ярошинська.

Нагадаємо, на 61-му Берлінському міжнародному кінофестивалю, було показано новий фільм Олександра Міндадзе "У суботу", присвячений темі Чорнобильської катастрофи.

Телекритика

http://gazeta.ua/articles/culture/379805

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 21 апреля 2011 г. в 1:08
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта