?> Діти чорнобильців на Кубі | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
14.08.2009, рубрика "Дайджест"

До жовтня на Кубі відпочиватимуть восьмеро дітей чорнобильців Прикарпаття

До жовтня на Кубі у лікувально-оздоровчому центрі «Тарара» перебуватимуть восьмеро дітей чорнобильців з числа сиріт, сімей інвалідів-чорнобильців та малозабезпечених Верховинського, Косівського, Коломийського району і міста Болехова.

Оздоровлення відбуватиметься у рамках українсько-кубинської програми «Діти Чорнобиля». Про це 14 серпня власкору ЗІКу повідомила голова обласного благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» Надія Кайдаш.

Організатори поїздки юних прикарпатців на Кубу – Міжнародний Чорнобильський фонд «Діти Чорнобиля», який очолює Олександр Божко, директор програми Ольга Денисова (членом цього фонду є Івано-Франківський обласний благодійний фонд «Допомога дітям Чорнобиля», – ЗІК). Лікування юних чорнобильців Івано-Франківщини забезпечує кубинська сторона, поїздку – українські спонсори.

Довідка ЗІКу.

Півроку тому на Кубі уже відпочивало 4 прикарпатських дітей із сімей чорнобильців. У планах оздоровити на Кубі ще 17 дітей-сиріт.

14серпня 2009 р.
сайт «Західної інформаційної корпорації»,
http://www.zik.com.ua

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 14 августа 2009 г. в 18:29
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта