?> Діти-інваліди виграли суд у Кабінету міністрів | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
08.03.2010, рубрика "Наше право"

Діти-інваліди виграли суд у Кабінету міністрів

25.02.2010

Діти інваліди

Окружний адміністративний суд м. Києва визнав незаконною і нечинною Постанову Кабінету міністрів № 1015 від 12.11.2008 р. в тій частині, яка позбавляє дітей-інвалідів права на колісне крісло з електроприводом до досягнення ними 14-річного віку.

Таким чином було повністю задоволено позов харківчанина Віталія Матюшенка, 7-річна дочка якого Юля також була позбавлена Кабміном можливості потрапляти на шкільні уроки на акумуляторному інвалідному візку.

Суд погодився з доводами позивача про те, що  Постанова Кабміну № 1015 суперечить Законам України „Про основи соціальної захищеності інвалідів”, „Про реабілітацію інвалідів”, а також ратифікованій Україною Конвенції ООН «Про права інвалідів».

Натомість представники Кабінету міністрів наполягали в суді, що інвалідне крісло з електроприводом по аналогії можна прирівняти до тролейбуса, електромобіля та іншого електротранспорту, а отже неповнолітні діти-інваліди можуть створювати небезпечні ситуації на автошляхах.

Інтереси дітей з обмеженими можливостями в суді представляв адвокат Вячеслав Якубенко. Справа підтримувалася Фондом стратегічних справ УГСПЛ.

Українська Гельсінська Спілка Прав Людини
http://helsinki.org.ua/index.php?id=1267110540

Фото з сайту: http://beta.perspektiva-inva.ru

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 8 марта 2010 г. в 6:17
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта