?> До 20-ї річниці Чорнобильської катастрофи | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
18.01.2006, рубрика "Новини"

На першому місці - соціально-економічна підтримка чорнобильців

Відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення  заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи, головою якого Указом Президента призначено першого віце-прем’єр-міністра Станіслава Сташевського.

Обговорювався проект плану заходів до цієї трагічної дати 26 квітня 2006 року. На початку грудня зону Чорнобильської АЕС відвідав Президент Віктор Ющенко і дав низку доручень.

Члени оргкомітету, народні депутати, голови держадміністрацій постраждалих областей і голови облрад, представники громадських організацій, які взяли участь у засіданні, під час зацікавленого, небайдужого і гострого обговорення  внесли велику кількість пропозицій до запропонованого проекту плану заходів.

На першому місці – це соціально-економічна підтримка чорнобильців, людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Багато уваги  також потребують питання розвитку забруднених територій, збереження культурно-етнічної та духовної спадщини у районах, що потерпіли від радіації. Необхідні дипломатичні зусилля, спрямовані до  світової громадськості для розуміння ситуації, що склалася внаслідок аварії на ЧАЕС.

“ Ми повинні дійти до кожного потерпілого, - сказав, підсумовуючи обговорення перший віце-прем’єр-міністр, – кожного інваліда, сімей загиблих ліквідаторів, перейнятися їхніми проблемами і допомогти їм.”

На засіданні прийнято рішення МНС узагальнити результати обговорення і з урахуванням Указу Президента “Про заходи, пов’язані з 20-річницею Чорнобильської катастрофи“ та його доручень після відвідання ЧАЕС подати до Оргкомітету  проект плану на затвердження.

Встановлено відповідні терміни.

Служба першого віце-прем'єр-міністра

Надруковано «ПЧ» № 2 (26) січень 2006

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 18 января 2006 г. в 10:50
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта