?> До 20-ї річниці Чорнобильської катастрофи | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
22.03.2006, рубрика "Дайджест"

На Чернігівщині готуються відзначити 20-ту річницю Чорнобильської катастрофи

15 березня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Н.Білоус пройшло засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних з 20 річницею Чорнобильської катастрофи.

На засіданні обговорювались питання про радіологічний захист населення, а також питання по виконанню заходів, пов’язаних з 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи. Зокрема, зазначалося, що вагомим чинником у вирішенні проблем, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи стає останнім часом програма ООН.

Згідно з проектами, ініційованими організаціями громад в області, які одержали підтримку Чорнобильської Програми Відродження та Розвитку ООН в Україні в радіоактивно забруднених населених пунктах Ріпкинського та Чернігівського районів у 2003-2005 роках виконувались роботи по будівництву та ремонту об’єктів соціальної сфери. Ремонтувались та дообладнувались ФАПи, школи, котельні, створювались молодіжні культурні центри.

Всього в області з 2003 року організаціями громад ініційовані проекти, направлені на відродження постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи населених пунктів в обсязі 1.2 млн.грн.

Завдяки тісній співпраці облдержадміністрації та МНС України з Чорнобильською Програмою Відродження та Розвитку ООН в Україні робота по соціальній, економічній і екологічній реабілітації та розвитку постраждалих від катастрофи регіонів продовжується і в проточному році.

З початку року на фінансування Чорнобильських програм в область надійшло (з МНС та Мінпраці) 8.1 млн.грн., з яких використано на погашення заборгованості минулого року 2.2. млн..грн., на поточні видатки 5.9 млн.грн.

Прес-служба Чернігівської ОДА

http://www.kmu.gov.ua

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 22 марта 2006 г. в 23:41
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта